×
*** Najbliższy weekend znów będzie obfitował w bogatą ofertę imprez kulturalnych i sportowych. Szczegóły znajdziecie w naszym portalu ***

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.

Do sztabu szkoleniowego kadry U-21 powraca też trener Marcin Kardela. Podczas zgrupowania nasi reprezentanci zmierzą się z reprezentacją San Marino – 2 czerwca i Niemcami – 7 czerwca w Łodzi. W grupie eliminacyjnej MME, Polacy zajmują aktualnie trzecie miejsca mając w dorobku 15 punktów.

Powołanie do reprezentacji Polski U-20 otrzymał golkiper Zagłębia, Kacper Bieszczad. Podczas tego zgrupowania, Polacy rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją Włoch.

 
lakomy
pienko

Sport

Nie odpoczywają, tylko grają. Kolejne sparingi

Nasze drużyny piłkarskie są już po pierwszych swoich sparingach. Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Górnika Zabrze 3:0, Miedź Legnica przegrała z Wartą Poznań 0:1, a zawodnicy Górnika Polkowice nieoczekiwanie znaleźli sposób na Chrobrego Głogów wygrywając 2:1.