×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Damian Oko dał zwycięstwo miedziowym w doliczonym czasie

Ostatnie minuty zadecydowały o zwycięstwie miedziowych w dzisiejszym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zwycięskiego gola strzelił Damian Oko w doliczonym czasie gry.

Początek spotkania nie był szczęśliwy dla Zagłębia. To rywale miedziowych lepiej weszli w mecz i już w 8. minucie wyszli na prowadzenie. Zaczęło się robić nerwowo. Na szczęście lubinianie szybko się otrząsnęli i zaczęli budować dobre akcje, gorzej było jednak z ich wykończeniem.

Brak skuteczności miedziowych przełożył się na grę. Próbował Dejan Drażić, potem Kacper Chodyna, a na końcu Starzyński. Wszystko na nic. Do przerwy Zagłębie nie zdołało wyrównać.

Dopiero druga połowa przyniosła oczekiwanego gola, jednak droga do niego była długa. Golkiper Podbeskidzia dawał sobie świetnie radę, a do tego miał tez ogromne szczęście. Lubinianie próbowali strzelić za wszelką cenę, ale piłka albo nie trafiała w bramkę albo kończyło się na poprzeczce. Dopiero w 73. minucie Sasza Balić dostał piłkę z rzutu rożnego, pokonał obrońce rywali i zagrał do Szysza, a ten umieścił ją w siatce. Było 1:1 i mecz zaczynał się od początku.

Obu drużynom zależało na zwycięstwie. Remis nie wchodził w grę więc ostatnie minuty spotkania były bardzo nerwowe. W doliczonym czasie gry Zagłębie strzeliło gola na miarę zwycięstwa. Piłkę zagrywał Balić, a strzał wykończył Oko dając drużynie prowadzenie tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie.

Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 (0-1)

Bramka: 0-1 Biliński (8.), 1-1 Szysz (73.), 2-1 Oko (90.+2)

Żółte kartki – KGHM Zagłębie Lubin: Jakub Żubrowski, Kamil Kruk, Sasza Balić, Damian Oko

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork). Mecz bez udziału publiczności

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun – Kacper Chodyna, Kamil Kruk, Damian Oko, Sasza Balić – Patryk Szysz, Jakub Żubrowski, Łukasz Poręba (64. Adam Ratajczyk), Filip Starzyński, Dejan Drażić (87. Jewgienij Baszkirow) – Karol Podliński (77. Samuel Mraz).

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Michal Peszkovicz – Filip Modelski, Rafał Janicki, Dmytro Baszłaj – David Niepsuj (84. Karol Danielak), Jakub Hora, Michał Rzuchowski, Desley Ubbink (59. Marco Tulio), Łukasz Sierpina – Kamil Biliński (71. Peter Wilson), Maksymilian Sitek (71. Bartłomiej Kręcichwost)

Zagłębie Lubin kontra Azoty Puławy

Szczypiornistów Zagłębia Lubin czeka dziś szalenie ważne, ale i niezwykle trudne zadanie. W piątkowy wieczór na parkiecie hali RCS zmierzą się bowiem z Azotami Puławy, jednym z kandydatów do podium mistrzostw Polski.

Niedziela z lubińskim szczypiorniakiem

Niedzielne popołudnie upłynie pod znakiem sportowych emocji w krajowym wydaniu piłki ręcznej. W lubińskiej hali RCS zawodniczki Zagłębia Lubin podejmą ekipę Startu Elbląg, a późnym popołudniem panowie zagrają z liderem rozgrywek – Orlen Wisłą Płock.

Pewne zwycięstwo lidera z outsiderem

Nie było niespodzianki w Chorzowie. Szczypiornistki Zagłębia Lubin pewnie pokonały miejscowy KPR Ruch 44:25 prowadząc do przerwy 24:13.

Lubinianki w szerokiej kadrze piłkarek ręcznych

Aż pięć zawodniczek Zagłębia Lubin znalazło się w szerokiej kadrze polskiej reprezentacji piłkarek ręcznych na konsultację szkoleniową i turniej międzynarodowy.

Mistrzynie Polski gromią kolejnego rywala

Szczypiornistki Zagłębia Lubin nie zwalniają tempa. Aktualne mistrzynie Polski pokonały na wyjeździe zespół Młyny Stoisław Koszalin 32:26 umacniając się na pozycji lidera PGNiG Superligi Kobiet.

Derby Dolnego Śląska dla Zagłębia. „Kobierki” bez żadnych szans

Nie ma mocnych na szczypiornistki Zagłębia Lubin. Po jednostronnym widowisku, w derbach Dolnego Śląska, Miedziowe odprawiły z kwitkiem KPR Kobierzyce wygrywając pewnie i zasłużenie 25:15. Najlepszą zawodniczką meczu została bramkarka Zagłębia – Barbara Zima. Było to trzynaste zwycięstwo ekipy Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej.

Sport

Koniec epoki Fornalika? Szulczek nowym trenerem Zagłębia?

Kibice KGHM Zagłębia Lubin żyją jutrzejszym meczem z Jagiellonią Białystok i wyborem nowego prezesa klubu. Ale to przyszłość Waldemara Fornalika w zespole Miedziowych rozpala ostatnio piłkarskie emocje. Media spekulują, że „Waldek King” ma odejść z Lubina a w jego miejsce przyjdzie Dawid Szulczek.