×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

Fortuna Zakłady Bukmacherskie wciąż sponsorem 1. ligi

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie nadal będzie sponsorem tytularnym Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Stosowną umowę podpisano z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na mocy porozumienia, rozgrywki na zapleczu ekstraklasy, będą nosiły nazwę Fortuna 1 Liga do końca sezonu 2023/2024.

Rozgrywki zachowają identyfikację wizualną, która została wprowadzona trzy lata temu. Logotyp rozgrywek Fortuna 1 Ligi pojawi się m.in. na rękawkach strojów meczowych drużyn i bandach reklamowych. Będzie on prezentowany także podczas transmisji meczów ligowych na antenie stacji Polsat Sport. Natomiast na przodzie koszulek pierwszoligowych drużyn znajdzie się logotyp Fortuny.

– Nie sposób nie zauważyć, że Fortuna 1 Liga jest dziś w zupełnie innym miejscu niż przed trzema laty, gdy podpisywaliśmy naszą poprzednią umowę sponsoringową. Dzięki pracy całej społeczności pierwsza liga stale się profesjonalizuje, a rywalizacja o miejsca w czołówce niezmiennie jest bardzo wyrównana. Wszystko to sprawia, że zainteresowanie rozgrywkami sukcesywnie wzrasta, co potwierdza również rosnąca liczba graczy typujących u nas wyniki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Doceniając zaangażowanie władz ligi i przedstawicieli klubów, zdecydowaliśmy, że w czasach, w których ze względu na pandemię świat sportu boryka się z różnymi trudnościami warto kontynuować współpracę ze sprawdzonymi partnerami – mówi Konrad Komarczuk, prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Przedstawiciele PZPN, którzy zarządza rozgrywkami 1 ligi nie kryją zadowolenia z przedłużenia umowy.

– Jesteśmy przekonani, że z tak solidnym i sprawdzonym partnerem, jakim jest firma FORTUNA, przy wsparciu PZPN, 1 liga będzie dalej budowała prestiż i unikalność rozgrywek przez kolejne sezony. Niespełna rok temu przedłużyliśmy umowę dotyczącą transmisji meczów Fortuna 1 Ligi w telewizji Polsat do końca sezonu 2023/2024, a dziś mamy przyjemność ogłosić kontynuacje współpracy dot. sponsora tytularnego. To pokazuje, że 1 liga to dobrze prowadzony projekt, z ogromnym potencjałem na dalszy rozwój – mówi Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Współpraca FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie z Pierwszą Ligą Piłkarską rozpoczęła się w marcu 2017r., kiedy bukmacher został oficjalnym sponsorem rozgrywek. Ponad rok później, w lipcu 2018r. firma została sponsorem tytularnym ligi i od tamtej pory rozgrywki noszą nazwę Fortuna 1 Liga. W tym czasie sponsor tytularny wraz z pierwszoligowym środowiskiem zorganizował szereg akcji marketingowych i społecznych.

Rozgrywki na zapleczu ekstraklasy ruszają już w najbliższy weekend. Obaj nasi pierwszoligowcy rozpoczną wiosnę od wyjazdów. W sobotę o 13. Miedź Legnica zagra w Nowym Sączu z Sandecją, a dzień później Chrobry Głogów zmierzy się w Kielcach ze spadkowiczem z ekstraklasy – Koroną. Ten mecz o 12.40.

 
podpisanie-umowy-1_1613642637_2637

Wybrane dla Ciebie

Ostatnie przygotowania piłkarzy Miedzi do wiosny

Przygotowujący się do wznowienia rozgrywek na zapleczu ekstraklasy, piłkarze Miedzi Legnica mają już za sobą dwa obozy przygotowawcze. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza skupiają się teraz na treningach na szybkości, organizacji gry w defensywie i poprawianiu stałych fragmentów.

Termalika wygrała w Głogowie i została liderem

Dopiero za trzecim podejściem udało się wreszcie rozegrać zaległe spotkanie w ramach ósmej kolejki na boiskach Fortuna 1. ligi pomiędzy Chrobrym Głogów, a zespołem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Gospodarze z Wita Stwosza okazali się gościnni. Podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego wygrali 2:0 i rozsiedli się wygodnie na foteli lidera zaplecza ekstraklasy.

Współpraca UJW z KGHM ZANAM. Kolejna ważna umowa

KGHM ZANAM, to kolejna, kluczowa spółka należąca do Grupy KGHM została partnerem Uczelni Jana Wyżykowskiego. Stosowne porozumienie o wzajemnej współpracy w ramach doskonalenia procesu kształcenia studentów, zostało parafowane w siedzibie uczelni w Polkowicach. Sygnatariuszami byli rektor UJW, dr Tadeusz Kierzyk i prezes KGHM ZANAM, Bernard Cichocki. Porozumienie zakłada m.in. wzajemną wymianę informacji w realizacji przedsięwzięć, […]

Wygrać z Jastrzębiem to wręcz obowiązek

Przed nami ósma kolejka na boiskach Fortuna 1. ligi. Piłkarze Miedzi podejmą dziś przedostatni zespół w tabeli. Na stadion przy Orła Białego zawita GKS 1962 Jastrzębie z sześcioma porażkami na koncie.

Porozumienie w sprawie rozwoju sieci szerokopasmowych

Wójt gminy Lubin, Tadeusz Kielan oraz przedstawiciele gmin Czernichów, Pyzdry i Szadek podpisali z ministrem cyfryzacji porozumienia dotyczące współpracy przy rozwoju sieci szerokopasmowych.

Pomogą wykształcić górników i geologów. Umowa z uczelnią podpisana

W sali im. Jana Wyżykowskiego sfinalizowano dzisiaj umowę o kształceniu dualnym pomiędzy KGHM Polska Miedź, a Uczelnią Jana Wyżykowskiego. Współpraca będzie dotyczyła studiów inżynierskich na kierunku „Górnictwo i geologia” w trzech specjalizacjach: techniki eksploatacji złóż, maszyny i urządzenia górnicze oraz poszukiwanie i rozpoznawanie złóż.

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.