×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

Górnik zbroi się do wiosny. Na inaugurację z Chojniczanką

Piłkarze Górnika Polkowice odliczają już dni do inauguracji wiosny. Na starcie rundy rewanżowej lider drugiej ligi podejmie przy Kopalnianej trzecią w tabeli Chojniczankę Chojnice. Zapowiadają się zatem nie lada emocje.

Obecna kadra zielono-czarnych składa się z 25 zawodników. Trener Janusz Niedźwiedź bardzo liczy na swoich napastników, którzy stanowią o sile zespołu. W zimowej przerwie kadra Górnika nie została w jakiś szczególny sposób wzmocniona, ani osłabiona. Z drużyną pożegnał się Piotr Azikiewicz, który skorzystał z oferty pierwszoligowej Miedzi Legnica. Do rezerw Zagłębia Lubin na zasadzie wypożyczenia trafił Marcin Furtak, a Mateusz Surożyński, także na wypożyczenie, przeszedł do Warty Gorzów.

Skład polkowiczan zasiliło 4 graczy: Jarosław Ratajczak, Paweł Kucharczyk, Maciej Sowiński i Kacper Poczwardowski.

Liga startuje w ostatni weekend lutego. 28 lutego o godz. 20. na własnym stadionie Górnik zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, która w Pucharze Polski sprawiła sensację wyrzucając z tych rozgrywek ekstraklasowe Zagłębie Lubin.

 
trawa_A4_print

Wybrane dla Ciebie

Górnik idzie jak burza. Piąte zwycięstwo z rzędu

Piłkarze Górnika Polkowice nie zwalniają tempa. W ostatniej kolejce na drugoligowym froncie podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia pewnie ograli na wyjeździe Olimpię Elbląg aplikując rywalowi trzy gole nie tracąc przy tym żadnego. 

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.