×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Gratka dla fanów Zagłębia Lubin. Wystartowała „Liga STS”

Wraz z początkiem piłkarskiej rundy wiosennej STS, lider branży bukmacherskiej w Polsce ruszył z nową akcją, skierowaną bezpośrednio do kibiców sponsorowanych klubów. W zmagania zaangażowani zostali zarówno piłkarze, jak i kibice wspomnianych drużyn. W akcji udział bierze również KGHM Zagłębie Lubin.

„Liga STS” opiera się na grywalizacji pomiędzy klubami, których sponsorem jest STS – w tym Zagłębia Lubin oraz pozostałych drużyn współpracujących z największym polskim bukmacherem. Piłkarze oraz kibice konkurują ze sobą w różnych konkurencjach. Ten atrakcyjny dla oka i angażujący kontent, publikowany będzie przede wszystkim w formie wideo w mediach społecznościowych i na stronie internetowej STS. Fani mogą w ten sposób z emocjami śledzić, jak radzą sobie ich przedstawiciele.

W ramach konkurencji zorganizowanych przez STS, kibice i zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, jednocześnie walcząc o punkty w aż czterech konkurencjach. Będą to: piłkarskie skille, w których piłkarze zmierzą się w konkurencjach stricte piłkarskich; rapid questions, polegające na zmaganiach zawodników w quizie z kategoriami: sport, rozrywka, typowanie; challenge dla kibiców, czyli zadanie do wykonania dla fanów w mediach społecznościowych; doping na 100, czyli kategoria w której STS doceni kibiców procent zapełnienia trybun. Pod uwagę będą brane trzy najlepsze mecze domowe rundy wiosennej.

Co więcej, STS odda głos i możliwość decyzji kibicom, gdyż to oni wybiorą w ramach różnych aktywności w mediach społecznościowych piłkarzy, którzy wezmą udział w konkurencjach przygotowanych przez bukmachera m.in. w ramach konkursów w mediach społecznościowych.

Zespoły, które zajmą miejsca na podium w końcowej klasyfikacji, otrzymają od STS środki finansowe na realizację wybranych przez siebie projektów. Najlepsi otrzymają odpowiednio 30 000 zł, 20 000 zł oraz 10 000 zł. Oprócz tego, bukmacher przewiduje nagrody specjalne dla najbardziej zaangażowanych kibiców. Zmagania i wyniki konkurencji można śledzić w kanałach social media STS oraz klubów zaangażowanych w akcję.

– Jako zaangażowany sponsor, dzięki takim właśnie akcjom, po raz kolejny wychodzimy poza ramy umowy sponsorskiej. Stworzyliśmy aktywację, w której angażujemy zarówno zawodników, jak i kibiców, którzy w odróżnieniu do rozgrywek ligowych, mają realny wpływ na miejsce swojej drużyny w końcowej tabeli – mówi Paweł Rabantek, dyrektor marketingu STS. I dodaje: – Jako jedna z najbardziej aktywnych i zaangażowanych firm na rynku sponsoringu sportowego w Polsce, chętnie tworzymy inicjatywy, które niosą za sobą realne wsparcie dla klubów i ich fanów, a które równocześnie angażują ich i dają realną szansę uczestnictwa w naszych projektach. Liczymy na to, że kibice będą równie mocno zaangażowani, jak w poprzednich naszych aktywacjach, których w ciągu ostatnich lat zorganizowaliśmy bardzo wiele.

Najnowsza akcja STS potrwa do końca sezonu 2023/2024.

źródło: zaglebie.com

 

Wybrane dla Ciebie

Zagłębie wróciło z dalekiej podróży. Wreszcie jest zwycięstwo

Od 24 listopada kibice KGHM Zagłębia Lubin czekali na ligowe zwycięstwo swoich ulubieńców. Wreszcie dzisiaj nastąpiło przełamanie. Miedziowi pokonali Koronę Kielce skromnie 1:0 po trafieniu Dawida Kurminowskiego.

Patriotycznie, sportowo i charytatywnie. Bieg Tropem Wilczym w Lubinie

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 12. edycji Biegu Tropem Wilczym w Parku Leśnym w Lubinie. Dzisiejsze wydarzenie miał oczywiście także swój charytatywny cel. Zbierano bowiem pieniądze na kolejną operację nóżek dla 8-letniej Julki Nieckarz. Udało się zebrać ponad 14 tysięcy złotych!

Kolizja osobówki z cysterną na S3. Nikomu nic się nie stało

Przez kilka godzin całkowicie zamknięty dla ruchu był odcinek trasy ekspresowej S3 między Lubinem a Legnicą. Na wysokości Karczowisk doszło do zderzenia samochodu osobowego i cysterny przewożącej łatwopalną substancję.

Po pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zagłębie kontra Korona

Już dzisiaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Rywalem Miedziowych będzie Korona Kielce, która wprawdzie w tabeli znajduje się niżej, ale ostatnio postraszyła Legię Warszawa i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lubinian.

Sprzedawali podróbki lubinianom. Staną teraz przed sądem

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą lubińskiej komendy policji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 43 do 48 lat, którzy w trzech punktach sprzedażowych na terenie miasta oferowali lubinianom podróbki.

Kubów: Dzisiejsza władza nie chce wspierać samorządów

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kubów, nie ukrywa swojego zdziwienia rządowymi planami likwidacji programu Inwestycji Strategicznych.