×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

I Ty masz teraz szansę zostać mistrzem. Sprawdź się!

Już 4 i 5 grudnia na torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbędą się Ogólnopolskie Zwody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim – ” I TY ZOSTANIESZ MISTRZEM”.

 

Pierwszego dnia zawody rozpoczną się o godzinie 10, drugiego dnia punktualnie o 9. W zawodach uczestniczą najlepsi młodzi panczeniści z całej Polski.

Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Klub Sportowy Cuprum Lubin, Szkoła podstawowa nr 7 oraz Regionalne Centrum Sportowe. Współorganizator to Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

 

 
45109

Wybrane dla Ciebie

Mistrzowie spotkają się i zagrają w szachy

Już w najbliższą sobotę, w hali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie spotkają się miłośnicy szachów, którzy walczyć będą o tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Szachach Szybkich. 

W niedzielę biegniemy po Lampkę Górniczą!

Już w najbliższą niedzielę tysiąc śmiałków wystartuje w Biegu o Lampkę Górniczą. Widzimy się na stadionie lekkoatletycznym Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. 

Nowoczesny stadion lekkoatletyczny powstanie w Lubinie

33 miliony złotych kosztować będzie budowa nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego na terenie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Dzięki wsparciu z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz z województwa, władze Lubina już mogą ogłosić przetarg na budowę.

W sobotę Lubin przesiada się na rowery! Będą utrudnienia

Przypominamy, że już jutro z lubińskiego rynku wyjedzie Zwykły Niezwykły Przejazd Rowerowy. By móc razem świętować Dzień Bez Samochodu wystarczy wziąć rower i pojawić się na rynku. Kierowcy muszą się liczyć z chwilowymi utrudnieniami w ruchu.

Znów przejadą na rowerach przez Lubin

Już 25 września zapraszamy mieszkańców Lubina na wspólne świętowanie dnia bez samochodu. Tradycyjnie spotykamy się w Rynku i zabieramy rowery!

Akcja Lato w sierpniu. Zapraszamy na kolejne zajęcia w RCS

Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie zachęca dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w mach Akcji Lato 2021. Od poniedziałku ruszają zajęcia sierpniowe. Sprawdźcie co na początek zaplanowano!

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.