×
*** Sierpień i wrzesień to czas dziękowania za plony. Już w najbliższą sobotę na swoje święto dożynkowe zaprasza gmina Radwanice ***

Jesteśmy z Zagłębiem na dobre i na złe. Współpraca na kolejny sezon

W nowym sezonie PKO Ekstraklasy, portal zmiedzi.pl znów będzie partnerem medialnym klubu KGHM Zagłębie Lubin. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i w tym, nasi czytelnicy będą mogli liczyć na solidną garść informacji na temat działalności klubu, akcji marketingowych, zapowiedzi najważniejszych imprez. Oczywiście na naszych łamach będziemy prezentować obszerne relacje z meczów wzbogacone galerią zdjęć.

KGHM Zagłębie Lubin to jedna z najstarszych i najważniejszych drużyn sportowych na Dolnym Śląsku. Solidny sponsor tytularny gwarantuje stabilizację i rozwój. W Lubinie funkcjonuje jedna z najlepszych akademii piłkarskich. Dość powiedzieć, że w tym roku, dwie drużyny młodzieżowe trenujące na co dzień w AP KGHM Zagłębie, zdobyły mistrzostwo Polski w swoich kategoriach wiekowych.

Od początku istnienia naszego portalu jesteśmy z Zagłębiem Lubin. Współpracujemy nie tylko na polu czysto sportowym, ale także biznesowym i marketingowym. Na łamach portalu zmiedzi.pl publikujemy najważniejsze informacje z życia klubu. Jesteśmy obecni na wszystkich meczach drużyny na stadionie w Lubinie. Prezentujemy relacje z obszerną fotogalerią. Współpracujemy z Zagłębiem w licznym akcjach CSR-owych i sponsoringowych.

Miło jest nam więc zakomunikować, że umowa partnerska między portalem zmiedzi.pl a KGHM Zagłębiem Lubin trwać będzie nadal. Zatem widzimy się w nadchodzącym sezonie na stadionie Zagłębia i dopingujemy naszą drużynę.

JESTEŚMY Z ZAGŁĘBIEM NA DOBRE I NA ZŁE!

 
legia1
legia2
zaglebie

Wybrane dla Ciebie

Kacper Chodyna w jedenastce kolejki PKO Ekstraklasy

Kacper Chodyna znalazł się w jedenastce kolejki przygotowanej przez ekspertów i komentatorów PKO Ekstraklasy. Obrońca zespołu KGHM Zagłębia Lubin był jednym z wyróżniających się zawodników podczas derbów z Miedzią Legnica.

Ważne dla kibiców. Zmiana godziny meczu Zagłębia z Radomiakiem

Kibicom piłkarskim KGHM Zagłębia Lubin przypominamy, że zmieniła się godzina najbliższego meczu z Radomiakiem Radom. 

Utalentowany pomocnik Zagłębia Lubin na dłużej z Miedziowymi

18-letni pomocnik KGHM Zagłębia Lubin, Tomasz Pieńko, przedłużył z miedziowym klubem kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. – Jestem przekonany, że dzięki swojej pracowitości i pełnemu zaangażowaniu Tomek osiągnie z Zagłębiem swoje cele – ocenił Michał Kielan, prezes Zagłębia Lubin.

Derby regionu dla Zagłębia Lubin. Zadecydował gol samobójczy

W piłkarskich derbach zagłębia miedziowego lepsi podopieczni trenera Piotra Stokowca. Jedyna bramka w tym meczu padła po samobójczym trafieniu Aurtenetxe. Legniczanie, mimo iż nie byli faworytami, sprawiali dobre wrażenie, ale nie sprostali lepiej usposobionym lubinianom.

Piłkarskie derby regionu już dziś. Kto będzie miał udany weekend?

Oczy piłkarskich kibiców w regionie zwrócone dzisiaj będą na stadion Orła Białego w Legnicy. Punktualnie o godz. 18. sędzia Paweł Malec rozpocznie derbowe spotkanie Miedzi z zespołem KGHM Zagłębia Lubin. Jakie są nastroje w szatni lubinian przed tym arcyważnym pojedynkiem. O tym w rozmowie opowiada Paweł Karmelita, asystent trenera Miedziowych.

Odliczamy godziny do piłkarskich derbów. Miedź kontra Zagłębie!

Już tylko godziny pozostały do piłkarskich derbów regionu. W piątek, 12 sierpnia, na stadionie przy Orła Białego zmierzą się odwieczni rywale zza miedzy. Miedź podejmie KGHM Zagłębie Lubin. Faworytem na papierze są Miedziowi, ale – jak mówi klasyk – derby rządzą się własnymi prawami i każdy wynik jest możliwy.

Sport

Na sygnale

Kradł, bo potrzebował pieniędzy na życie

Policjanci ze Ścinawy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży dwóch górskich rowerów i papierosów z jednego z miejscowych marketów. Za kraty trafił 26-letni mieszkaniec gminy Ścinawa. Przyznał się do winy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rozmaitości

Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie w polkowickim amfiteatrze

Jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego popołudnia, to warto wybrać się do polkowickiego amfiteatru. Dzisiaj bowiem na scenie wystąpi Ludowy Zespół Tańca „Barwinok” z Winnicy na Ukrainie. Młodzi artyści koncertują po krajach Europy Zachodniej, by wspomóc walczących na froncie żołnierzy ukraińskich. Przy okazji apelują o pokój na świecie.