×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Miedź skruszyła Stal. Trzy punkty Cuprum

Sporo emocji kibicom dostarczył pojedynek siatkarzy Cuprum Lubin z zespołem Stali Nysa. Po wyrównanym i zaciętym boju, podopieczni trenera Pawła Ruska zdołali „wyszarpać” zwycięstwo za trzy punkty.

Niesamowite w wykonaniu obu drużyn były dwa pierwsze sety. W pierwszym lubinianie wygrali do 23, ale w drugim lepsi okazali się gospodarze. W tej części trwała zażarta wymiana ognia. Stal wygrała na przewagi aż 35:33. W trzeciej partii Cuprum grało spokojniej, popełniało mniej błędów. To szybko przełożyło się na wynik, bo goście wygrali do 17. Czwarty set okazał się ostatnim w tym meczu.

Cuprum znów spokojnie kontrolowało przebieg gry na parkiecie wygrywając ostatecznie do 19 i całe spotkanie 3:1. Najlepszym zawodnikiem meczu został Wojciech Ferens.

Stal Nysa – Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 35:33, 17:25, 19:35)

Stal: Komenda (1), Stahl (7), Ben Tara (17), M’Baye, Kwasowski (16), Penchev (14), Dembiec (L), Ruciak (L) oraz Zajder, Szwaradzki (5), Szczurek (1), Dębski (1), Schamlewski (5).

Cuprum: Waliński (17), Ferens (25), Sekita (1), Pietraszko (10), Kapica (18), Krage (5), Sas (L), Szymura (L) oraz Maruszczyk, Bociek (1), Stępień, Gunia.

Memoriał Jana Rutyńskiego już po raz ósmy

W tym roku już po raz ósmy wspomnimy wspaniałego człowieka, jednego z założycieli siatkarskiego Cuprum Lubin. Memoriał im. Jana Rutyńskiego rozegrany zostanie 6 i 7 kwietnia. Gospodarze zaprosili do rywalizacji Olimpię Sulęcin i Chrobrego Głogów. Patronem memoriału jest spółka KGHM Polska Miedź – strategiczny sponsor klubu. Memoriał Jana Rutyńskiego to dla fanów Cuprum czas szczególny, […]

Siatkarze Cuprum Lubin pokazali charakter

Przegrywali już 0:2 i właściwie było już po meczu. Siatkarze Cuprum pokazali jednak charakter. Najpierw doprowadzili do remisu, a potem wygrali tie-break i cały mecz 3:2!

Szybkie trzy sety i po sprawie

Fatalnie zaczęli nowy tydzień siatkarze Cuprum Lubin. Na własnym parkiecie przegrali z GKS-em Katowice 0:3 w setach do 18, 16 i 17.

Poniedziałkowy wieczór z siatkówką w Lubinie

Przed siatkarzami Cuprum Lubin kolejne ligowe starcie o punkty. Tym razem Miedziowe Lisy podejmą na własnym parkiecie zespół GKS-u Katowice. Rywale są w zasięgu lubinian. Początek dzisiejszego meczu o godz. 20.30.

Dwa razy odwracali losy spotkania i zadali decydujący cios

Szalony mecz w Lubinie. W pojedynku z ekipą Ślepsk Malow Suwałki, siatkarze Cuprum dwa razy gonili wynik, by doprowadzić do upragnionego tie-breaka. W decydującej partii odprawili rywala z kwitkiem i wygrali cały mecz 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący Cuprum, Alexander Berger.

Barkom lepszy od Cuprum Lubin

To był niezmiernie ważny pojedynek dla siatkarzy Cuprum w kontekście układu tabeli. Niestety lubinianie zawiedli i przegrali na wyjeździe z zespołem Barkom Każany Lwów 1:3.

Sport

Koniec epoki Fornalika? Szulczek nowym trenerem Zagłębia?

Kibice KGHM Zagłębia Lubin żyją jutrzejszym meczem z Jagiellonią Białystok i wyborem nowego prezesa klubu. Ale to przyszłość Waldemara Fornalika w zespole Miedziowych rozpala ostatnio piłkarskie emocje. Media spekulują, że „Waldek King” ma odejść z Lubina a w jego miejsce przyjdzie Dawid Szulczek.