Piłkarze zaprezentowali się z przytupem. Przylecieli śmigłowcem
Dziś na płycie głównej stadionu Górnika Polkowice odbyła się konferencja prasowa przed nowym sezonem. Piłkarze na spotkanie przylecieli małym śmigłowcem typu Robinson.
Dziś na płycie głównej stadionu Górnika Polkowice odbyła się konferencja prasowa przed nowym sezonem. Piłkarze na spotkanie przylecieli małym śmigłowcem typu Robinson.
Poznaliśmy plan przygotowań Miedzi do nowego sezonu Fortuna 1 Ligi. Drużyna pod wodzą trenera Jarosława Skrobacza rozpocznie je 10 sierpnia. W planie są dwa mecze sparingowe.
Od nowego sezonu barwy lubińskiego klubu będzie reprezentować prawy obrońca, Jakub Wójcicki. 32-letni gracz związał się z KGHM Zagłębiem 2-letnim kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
Po blisko dwuletnim pobycie w Górniku, z Polkowicami żegna się pomocnik Martins Ekwueme. W tym sezonie Martins bronił barw zielono-czarnych w 18. meczach.