×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Podział punktów przy Kopalnianej

Sporo się działo dzisiaj na stadionie przy Kopalnianej w Polkowicach. Piłkarze Górnika przegrywali już 0:2 z Chojniczanką, by ostatecznie zremisować. Od 72. minuty czarno-zieloni musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Fryzowicza.

Pojedynek w Polkowicach rozpoczął się od mocnego uderzenia gości z Chojnic. Już w 2. min. Szymon Skrzypczak pokonał Szymańskiego i Chojniczanka objęła prowadzenie.  W 39. min. gry goście podwyższyli na 2:0 po efektownym strzale Adama Ryczkowskiego. W 41. min. gospodarze złapali kontakt po golu Kamila Wacławczyka.

W 67. min. polkowiczanie wyrównali po strzale Marka Opałacza. Kilka minut później Karol Fryzowicz zupełnie niepotrzebnie sfaulował rywala i zobaczył od razu czerwony kartonik. Chojniczanka zwietrzyła swoją szansę i próbowała strzelić zwycięskiego gola. Ostatecznie mecz przy Kopalnianej zakończyło się podziałem punktów.

Remis Górnika z Chojniczanką na zakończenie sezonu

Po uzyskanym awansie do 1. ligi, piłkarze Górnika Polkowice godnie pożegnali się z rozgrywkami eWinner 2. ligi. W ostatniej kolejce zielono-czarni zremisowali w Chojnicach z miejscową Chojniczanką 1:1. Bramkę dla Górnika zdobył niezawodny Mateusz Piątkowski.

Górnik wraca do domu z punktem. Remis z Garbarnią

Piłkarze Górnika Polkowice mieli rywala na wyciągnięciu ręki, ale w doliczonym czasie gry stracili bramkę po rzucie karnym i z Krakowa powracają z jednym punktem. Zielono – czarni na pewno mają niedosyt. Na szczęście mimo straty punktów zachowali pozycję lidera eWinner 2. ligi.

Mecz na szczycie przy Kopalnianej w Polkowicach

Po zimowej przerwie na ligowe boiska powracają drugoligowcy. W meczu na szczycie piłkarze Górnika Polkowice podejmą na stadionie przy Kopalnianej Chojniczankę Chojnice. Początek spotkania o godz. 20.

Demony powróciły. Zagłębie za burtą Pucharu Polski

Z pewnością nie takiego scenariusza spodziewali się kibice KGHM Zagłębia Lubin. Miedziowi w kiepskim stylu pożegnali się  tegoroczną edycją Fortuna Pucharu Polski. Ambitnie grająca drugoligowa Chojniczanka Chojnice doprowadziła do dogrywki i rzutów karnych. Jedenastki lepiej wykonali goście i to oni awansowali dalej w Pucharze sprawiając sporą sensację.

Zagłębie powalczy o ćwierćfinał Pucharu Polski

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przygotowują się do czwartkowego starcia z Chojniczanką Chojnice. O awansie do dalszej fazy gry w Pucharze Polski zadecyduje jeden mecz, dlatego Miedziowi muszą zrobić wszystko, by pokonać drugoligowca i spokojnie myśleć o lidze.

Zagłębie faworytem pojedynku z Chojniczanką

Los okazał się nad wyraz łaskawy dla piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin. W 1/8 finału Pucharu Polski, Miedziowi zmierzą się z drugoligową Chojniczanką Chojnice. Szans rywala Zagłębia nie można przekreślać, ale to lubinianie będą zdecydowanym faworytem tej konfrontacji.

Sport

Chrobry Głogów w półfinale Orlen Superligi

W trzecim ćwierćfinałowym meczu szczypiorniści Chrobrego Głogów po raz drugi okazali się lepsi od ekipy Azotów Puławy wygrywając we własnej hali 26:24 prowadząc do przerwy 13:11. W półfinale rozgrywek Orlen Superligi, głogowianie zmierzą się z obrońcą mistrzowskiego tytułu – Industrią Kielce. Pierwszy mecz już w sobotę, 20 kwietnia w hali przy Wita Stwosza.