×
*** Najbliższy weekend znów będzie obfitował w bogatą ofertę imprez kulturalnych i sportowych. Szczegóły znajdziecie w naszym portalu ***

Podziękowania dla Hładuna, Poręby i Szysza

W przyszłym sezonie PKO Ekstraklasy, w barwach KGHM Zagłębia Lubin nie zobaczymy już Dominika Hładuna, Łukasza Poręby i Patryka Szysza. Zawodnicy odchodzą do innych klubów. Po zakończeniu spotkania z Rakowem, za ich grę dla Zagłębia podziękowali im kibice i władze klubu.

O odejściu wspomnianych zawodników mówiło się już od dawna. Pomocnik Łukasz Poręba stanie się wkrótce graczem francuskiego RC Lens. Bramkarz Domini Hładun zwiąże się kontraktem z Legią Warszawa, a napastnik Patryk Szysz parafował już umowę z tureckim zespołem Instanbul Basaksehir.

– Ci chłopcy od 1 lipca będą zawodnikami innych klubów i muszę powiedzieć jedną rzecz. To są fantastyczni chłopcy, którzy zawsze oddawali serce i zdrowie dla Zagłębia i którzy pomogli zespołowi utrzymać się w ekstraklasie. Serdecznie im za to dziękuję, bo dzisiaj jest ten szczególny moment, w którym można im podziękować za wkład, jaki wnieśli do zespołu. To była wielka przyjemność pracy z tymi chłopakami i życzę im powodzenia. Na pewno zapisali się w naszych sercach – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej, dyrektor sportowy klubu, Piotr Burlikowski.

Hładun, Szysz i Poręba zostali oficjalnie pożegnani przez klub po zakończeniu zwycięskiego spotkania z Rakowem. Prezes Zagłębia, Michał Kielan, wręczył zawodnikom okolicznościowe pamiątki.

 
podziekowania3
podziekowania

Wybrane dla Ciebie

Nie odpoczywają, tylko grają. Kolejne sparingi

Nasze drużyny piłkarskie są już po pierwszych swoich sparingach. Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Górnika Zabrze 3:0, Miedź Legnica przegrała z Wartą Poznań 0:1, a zawodnicy Górnika Polkowice nieoczekiwanie znaleźli sposób na Chrobrego Głogów wygrywając 2:1.

Zagłębie z Górnikiem, Miedź z Wartą

Już jutro, 2 lipca, nasi ekstraklasowicze rozegrają swoje kolejne sparingi. Trenujący w Opalenicy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zmierzą się z Górnikiem Zabrze, natomiast zawodnicy Miedzi Legnica sprawdzą formę Warty Poznań.

Jesteśmy z Zagłębiem na dobre i na złe. Współpraca na kolejny sezon

W nowym sezonie PKO Ekstraklasy, portal zmiedzi.pl znów będzie partnerem medialnym klubu KGHM Zagłębie Lubin. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i w tym, nasi czytelnicy będą mogli liczyć na solidną garść informacji na temat działalności klubu, akcji marketingowych, zapowiedzi najważniejszych imprez. Oczywiście na naszych łamach będziemy prezentować obszerne relacje z meczów wzbogacone galerią zdjęć.

Miedź wzmacnia defensywę. Szwajcarski zaciąg

Miedź Legnica pozyskała nowego środkowego obrońcę. Jest nim 28-letni Szwajcar, Levent Gülen. Z legnickim klubem związał się dwuletnim kontraktem.

Erik Daniel odchodzi z Zagłębia Lubin

Karol Podliński i Kamil Bielikow w rezerwach, pożegnanie Erika Daniela – takie są personalne decyzje podjęte w ostatnim czasie przez sztab szkoleniowy KGHM Zagłębia Lubin.

Nowy kierunek studiów. Ścisła współpraca UJW z Zagłębiem Lubin

Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach uruchamia nowe studia podyplomowe. „Zarządzanie w sporcie” będzie dedykowane tym wszystkim, którzy swoje zawodowe plany chcą związać ze sprawami managmentu, szeroko pojętym marketingiem, PR czy kwestiami sponsoringu.

Sport

Nie odpoczywają, tylko grają. Kolejne sparingi

Nasze drużyny piłkarskie są już po pierwszych swoich sparingach. Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Górnika Zabrze 3:0, Miedź Legnica przegrała z Wartą Poznań 0:1, a zawodnicy Górnika Polkowice nieoczekiwanie znaleźli sposób na Chrobrego Głogów wygrywając 2:1.