×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Porażka Chrobrego na inaugurację wiosny

Od przegranej z Ruchem Chorzów, piłkarską wiosnę rozpoczęli zawodnicy Chrobrego Głogów. Goście z piastowskiego grodu mogli wywieźć cenny remis z trudnego terenu, ale chorzowianie zdobyli bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Pierwszy mecz po zimowej przerwie zawsze jest wielką niewiadomą i niepewnością. Na inaugurację wiosny piłkarze Chrobrego wybrali się na mecz do Chorzowa. Ruch ambitnie walczy o awans do ekstraklasy, ale i głogowianie nie są na straconej pozycji w osiągnięciu swojego celu. Głogowianie pojechali do Chorzowa mocno zmotywowani.

Już w 7. minucie Wojtyra mógł uszczęśliwić głogowskich kibiców, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Ruchu. W 81. min. Bougaidis ujrzał czerwoną kartkę za faul na Swędrowskim. Gdy wydawało się, że pojedynek zakończy się bezbramkowym remisem, chorzowianie zdobyli gola po rzucie karnym wykonanym przez Foszmańczyka.

Pewna wygrana mistrzyń Polski z Ruchem, blamaż panów z Kwidzynem

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały drużyny piłki ręcznej Zagłębia Lubin. Panowie niestety nie popisali się w pojedynku z MMTS Kwidzyn przegrywając 22:35. Znacznie lepiej poszło paniom. Aktualne mistrzynie Polski pokonały ekipę chorzowskiego Ruchu 28:20. Była to już siódma wygrana z rzędu zawodniczek Zagłębia.

Piątkowe popołudnie w piłką ręczną w Lubinie. Zapraszamy do hali RCS

Fani szczypiorniaka nie powinni dzisiaj narzekać na brak wrażeń. W piątkowe popołudnie kibice zobaczą dwa ciekawe pojedynki. W hali RCS  w Lubinie szczypiorniści Zagłębia podejmą MMTS Kwidzyn, a potem podopieczne Bożeny Karkut zmierzą się z Ruchem Chorzów. Zapraszamy!

Derby regionu dla Zagłębia. Miedziowi lepsi od Chrobrego w karnych

Kibice, którzy pojawili się w sobotni wieczór w hali przy Wita Stwosza w Głogowie z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. W wielkich derbach regionu, szczypiorniści Zagłębia Lubin wygrali w rzutach karnych z Chrobrym Głogów i powrócili do domu z dwoma punktami.

Wygrana Chrobrego w Bełchatowie ze Skrą

W dobrych nastrojach powrócili z Bełchatowa piłkarze Chrobrego. Głogowianie pokonali Skrę Częstochowa 2:1 i awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Seria Chrobrego przerwana

Każda seria kiedyś się musi skończyć. Po siedmiu meczach bez porażki, dzisiaj piłkarze Chrobrego Głogów musieli uznać wyższość rywala. W ciekawym meczu głogowianie przegrali na wyjeździe z GKS-em Katowice 0:1.

Odra urwała Chrobremu punkty. Remis jak porażka

Piłkarze Chrobrego Głogów nie wykorzystali atutu własnego boiska i tylko zremisowali z przedostatnią w tabeli Odrą Opole. Głogowianie dwukrotnie musieli gonić wynik, by ostatecznie zremisować 2:2.

Sport

Chrobry Głogów w półfinale Orlen Superligi

W trzecim ćwierćfinałowym meczu szczypiorniści Chrobrego Głogów po raz drugi okazali się lepsi od ekipy Azotów Puławy wygrywając we własnej hali 26:24 prowadząc do przerwy 13:11. W półfinale rozgrywek Orlen Superligi, głogowianie zmierzą się z obrońcą mistrzowskiego tytułu – Industrią Kielce. Pierwszy mecz już w sobotę, 20 kwietnia w hali przy Wita Stwosza.