×
*** W niedzielę druga tura wyborów samorządowych *** Swoich włodarzy wybierają mieszkańcy Legnicy, Gminy Polkowice i Gminy Ścinawa *** Do końca niedzielnego głosowania trwa cisza wyborcza ***

Porażka Chrobrego z Odrą

Jeszcze do 60. min. piłkarze Chrobrego Głogów remisowali na wyjeździe z Odrą Opole 1:1. W końcówce spotkania katem głogowian okazał się Arkadiusz Piech, który w ciągu kilku minut dwukrotnie trafił do siatki rywala i goście powrócili do domu bez punktów.

Jako pierwszy na listę strzelców tuż przed przerwą wpisał się Mateusz Wypych. W 60. min. gola dla Chrobrego na 1:1 zdobył Mavroudis Bougaidis. W 65. min. w zespole gospodarzy Drewniaka zastąpił doświadczony Arkadiusz Piech, który jak się okazało został bohaterem tego spotkania.

Napastnik Odry najpierw w 85. min. dał swojej drużynie prowadzenie 2:1, a tuż przed końcowym gwizdkiem podwyższył wynik pewnie egzekwując rzut karny.

W tabeli 1. ligi Chrobry zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 33 oczek. W najbliższą sobotę o 12.40. podejmą na Wita Stwosza wicelidera – ŁKS Łódź.

Porażka Chrobrego na inaugurację wiosny

Od przegranej z Ruchem Chorzów, piłkarską wiosnę rozpoczęli zawodnicy Chrobrego Głogów. Goście z piastowskiego grodu mogli wywieźć cenny remis z trudnego terenu, ale chorzowianie zdobyli bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Porażka Górnika Polkowice w sparingu z Odrą Opole

W meczu sparingowym rozegranym w Wałbrzychu, Górnik Polkowice uległ Odrze Opole 0:2. Pomimo porażki był to cenny materiał szkoleniowy dla trenera Tomasza Grzegorczyka.

Derby regionu dla Zagłębia. Miedziowi lepsi od Chrobrego w karnych

Kibice, którzy pojawili się w sobotni wieczór w hali przy Wita Stwosza w Głogowie z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. W wielkich derbach regionu, szczypiorniści Zagłębia Lubin wygrali w rzutach karnych z Chrobrym Głogów i powrócili do domu z dwoma punktami.

Wygrana Chrobrego w Bełchatowie ze Skrą

W dobrych nastrojach powrócili z Bełchatowa piłkarze Chrobrego. Głogowianie pokonali Skrę Częstochowa 2:1 i awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Seria Chrobrego przerwana

Każda seria kiedyś się musi skończyć. Po siedmiu meczach bez porażki, dzisiaj piłkarze Chrobrego Głogów musieli uznać wyższość rywala. W ciekawym meczu głogowianie przegrali na wyjeździe z GKS-em Katowice 0:1.

Odra urwała Chrobremu punkty. Remis jak porażka

Piłkarze Chrobrego Głogów nie wykorzystali atutu własnego boiska i tylko zremisowali z przedostatnią w tabeli Odrą Opole. Głogowianie dwukrotnie musieli gonić wynik, by ostatecznie zremisować 2:2.