×
*** Burmistrz Chocianowa został zatrzymany przez policję po tym jak spowodował kolizję. Był agresywny, ubliżał policjantom i domagał się odstąpienia od dalszych czynności ***

Posłuchaj piłkarza. Woźniak i Mróz z wizytą u przedszkolaków

Dwaj zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin, Arkadiusz Woźniak i Marek Mróz, odwiedzili przedszkolaków w PM nr 14 w Lubinie. Spotkanie z Miedziowymi wzbudziło spore zainteresowanie maluchów. Piłkarze opowiadali o swojej codziennej pracy, treningach i emocjach związanych z meczami.

W Przedszkolu Miejskim n14 przy Sokolej w Lubinie zrobiło się niezwykle kolorowo. Dzieciaki bardzo skrupulatnie przygotowały się na wizytę niecodziennych gości. Koszulki, szaliki w barwach miedziano – biało – zielonych to była podstawa ubioru. Wizyta Arka Woźniaka i Marka Mroza odbyła się w ramach akcji „Posłuchaj Piłkarza”.

-Posłuchaj Piłkarza” to kampania mająca na celu propagowanie zamiłowania do książek wśród dzieci. Projekt kierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3. Podczas wizyty piłkarze KGHM Zagłębia Lubin czytali dzieciom ciekawe opowiadania, a także wręczyli drobne upominki. Nie zabrakło również czasu na wspólne rozmowy oraz pamiątkowe zdjęcie z grupą, która ubrana była w nasze barwy klubowe – informują pracownicy marketingu Zagłębia Lubin.

Miedziowy klub zaprasza do udziału w akcji. Wystarczy na stronie Internetowej Zagłębia wejść w zakładkę: „Dla szkół”. Można też bezpośrednio skontaktować się za pośrednictwem e-maila: [email protected] bądź pod numerem telefonu 76/746-96-31.

 
m2
m3
m4

Wybrane dla Ciebie

Spotkali się wójtowie i burmistrzowie z Powiatu Legnickiego

W Starostwie Powiatowym w Legnicy odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów, w którym udział wzięli gospodarze gmin i miast powiatu legnickiego.

Kulinarne szaleństwa w Wiercieniu. Zapraszamy na Festiwal Zupy!

Ośrodek Kultury Gminy Lubin i Mieczysław Hubka, sołtys Wiercienia w Gminie Lubin, rada sołecka oraz Stowarzyszenia Nasz Wiercień zapraszają na pyszną zupę. Zarezerwujcie sobie czas w najbliższą sobotę, 15 czerwca! Początek imprezy o godzinie 16!

Opowiem Ci o Kresach – śląskie losy kresowej rodziny

Uczniowie szkół powiatu polkowickiego zdobyli zaszczytne laury w konkursie pod hasłem: „Opowiem Ci o Kresach – śląskie losy Kresowej rodziny”. Wydarzenie dedykowane było uczniom z trzech województw: śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Laureatom gratulujemy! 

Tomasz Pietruszko wraca do Lubina. Dwuletni kontrakt z Zagłębiem

Po rocznej przygodzie z ligą węgierską, do stolicy polskiej miedzi powraca Tomasz Pietruszko. Wychowanek KGHM MKS Zagłębia podpisał ze swoim macierzystym klubem dwuletni kontrakt. – Nie mogę się doczekać, kiedy ponownie wyjdę na parkiet w barwach Zagłębia Lubin – nie kryje zadowolenia wychowanek Miedziowych. 

Zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami. Teraz staną przed sądem

Mundurowi z komisariatu w Prochowicach przy współpracy z policjantami z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zatrzymali trzech mężczyzn. Znaleziono przy nich narkotyki. Cała trójka odpowie za to przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi in kara do 3 lat więzienia.

Pisklaki sokoła wędrownego z HM Głogów i ZWR już mają imiona

Luna, Uncja, Rudna, Flotka, Miedziak i Flotek – takie imiona sokołom wędrownym nadali pracownicy Huty Miedzi Głogów oraz Zakładów Wzbogacania Rud. Przypomnijmy, że ptaki zagnieździły się na kominie HM Głogów oraz na platformie budynku ZWR w Polkowicach.

Sport

Tomasz Pietruszko wraca do Lubina. Dwuletni kontrakt z Zagłębiem

Po rocznej przygodzie z ligą węgierską, do stolicy polskiej miedzi powraca Tomasz Pietruszko. Wychowanek KGHM MKS Zagłębia podpisał ze swoim macierzystym klubem dwuletni kontrakt. – Nie mogę się doczekać, kiedy ponownie wyjdę na parkiet w barwach Zagłębia Lubin – nie kryje zadowolenia wychowanek Miedziowych.