×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Sensacja w Polkowicach. Faworyzowane CCC przegrało z Politechniką

Na pewno nie takiego scenariusza spodziewali się kibice CCC Polkowice, którzy za pośrednictwem Internetu śledzili relację z meczu z hali przy Dąbrowskiego. Po kiepskim występie podopieczne trenera Karola Kowalewskiego przegrały z zespołem AZS Politechnika Gdańska 66:90.

Polkowiczanki były zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia. CCC przegrało dotąd tylko jeden mecz i są wiceliderem tabeli. Do tego grały na własnym parkiecie, a w pierwszej rundzie pokonały gdańszczanki. Tylko, że statystyki swoje, a mecz swoje.

Pierwszą kwartę CCC przegrało 19:22. W drugiej było już tylko gorzej. Polkowiczanki zdobyły jedynie 10 oczek, przy 24 zdobytych przez rywalki. Po zmianie stron przyjezdne nadal punktowały wygrywając trzecią odsłonę 27:19. Na odrabianie strat polkowiczankom zabrakło już czasu. Na osłodę pozostała im minimalna wygrana w ostatniej kwarcie: 18:17.

Gdańszczanki wygrały zasłużenie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Polkowiczanki zagrały bardzo słabo, by nie powiedzieć katastrofalnie.

Dziś emocje w hali przy Dąbrowskiego. BC vs. Zagłębie

Przed nami druga kolejka rywalizacji na parkietach Energa Basket Ligi Kobiet. Podopieczne trenera Karola Kowalewskiego podejmą dziś wieczorem zespół Zagłębia Sosnowiec.

CCC Polkowice zbroi się na nowy sezon

Karol Kowalewski pozostaje z drużyną CCC Polkowice na kolejny sezon. Kontrakt o dwa lata przedłużyła już Weronika Gajda, kapitan zespołu. To dopiero początek karuzeli transferowej. Jak zapowiadają władze klubu, będą głośne powroty i zaskakujące transfery.

Koszykarki CCC walczą o koronę mistrzyń. Piąty decydujący mecz

Dzisiaj wieczorem poznamy nowego mistrza Polski w ekstraklasie koszykarek. Po wyrównaniu stanu rywalizacji na 2:2, podopieczne trenera Karola Kowalewskiego wracają do Gdyni, by powalczyć o koronę mistrzyń.

Czwarty finał palce lizać. Wróciły z dalekiej podróży i grają dalej!

Ależ emocje dostarczyły dzisiaj fanom basketu koszykarki CCC Polkowice. W czwartym finałowym pojedynku, Pomarańczowe przegrywały po dwóch kwartach z VBW Arką już 31:44. Przez kolejne dwie goniły wynik i nie dość, że doprowadziły do dogrywki, wygrały cały mecz 79:74. Mistrza Polski poznamy zatem w niedzielę na parkiecie w Gdyni.

Jak Feniks z popiołów. Pomarańczowe pokazały charakter i grają dalej

Gdy pierwszą kwartę trzeciego finałowego pojedynku w Polkowicach, gdynianki wygrały 26:15, kibice śledzący transmisję Internetową wzięli głęboki oddech. Na szczęście polkowiczanki odrodziły się jak Feniks z popiołów i w drugiej partii wręcz zdemolowały rywalki. Ostatecznie CCC wygrało u siebie z zespołem VBW Arka Gdynia 74:59 doprowadzając do czwartego starcia.

Zagrają z nożem na gardle. CCC nie składa broni. Dziś trzeci mecz!

Finałowe starcie w ekstraklasie koszykarek wchodzi w decydującą fazę. Jeśli podopieczne trenera Karola Kowalewskiego po raz trzeci przegrają z zespołem VBW Arka Gdynia, koronacja mistrzyń Polski nastąpi już dziś wieczorem. Kibice pomarańczowych liczą jednak, że CCC doprowadzi do czwartego meczu i o wszystkim zadecyduje pojedynek w Gdyni.

Sport

Koniec epoki Fornalika? Szulczek nowym trenerem Zagłębia?

Kibice KGHM Zagłębia Lubin żyją jutrzejszym meczem z Jagiellonią Białystok i wyborem nowego prezesa klubu. Ale to przyszłość Waldemara Fornalika w zespole Miedziowych rozpala ostatnio piłkarskie emocje. Media spekulują, że „Waldek King” ma odejść z Lubina a w jego miejsce przyjdzie Dawid Szulczek.