×
*** Ponad 20 jednostek PSP i OSP z powiatów polkowickiego i głogowskiego walczyło z pożarem kamienicy w centrum Przemkowa ***

Siatkarskie emocje na start

W jakiej dyspozycji przed startem PlusLigi są siatkarze Cuprum Lubin? Czy solidnie przygotowali się do rozgrywek? Czy kadra, którą dysponuje trener Paweł Rusek stać na coś więcej, niż obrona przed spadkiem?

Odpowiedzi na te pytania będą szukać kibice Cuprum już w dzisiejszym meczu. Wyjazdowym meczem z zespołem BBTS Bielsko – Biała, lubinianie bowiem inaugurują tegoroczny sezon na parkietach PlusLigi. Przez weekend grała cała ekstraklasa, teraz swoje umiejętności zaprezentują ekipy z Lubina i Bielska.

Początek meczu o godz. 17.30. A już w czwartek, 6 października, inauguracja PlusLigi w hali RCS. Cuprum podejmie ekipę PSG Stal Nysa. Początek tego spotkania o 18.45. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Dwaj bracia pod siatką po przeciwnej stronie. Kamil lepszy od Rafała

Mega sensacja w PlusLidze. Cuprum Lubin pokonało na wyjeździe wicemistrzów Polski i aktualnego lidera tabeli – zespół Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni trenera Pawła Ruska wygrali 3:1 i awansowali na 12. lokatę. Najlepszym zawodnikiem meczu został Grzegorz Pająk – rozgrywający Cuprum.

Trzy szybkie sety i do domu. ZAKSA nie dała szans Cuprum

Nie było niespodzianki w starciu Cuprum Lubin z mistrzem Polski. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle szybko i łatwo rozprawiła się z rywalem wygrywając w hali RCS 3:0, w setach do 20, 11 i 18. Najlepszym zawodnikiem meczu został Marcin Janusz.

Czy Cuprum jest w stanie urwać choćby seta utytułowanemu rywalowi?

Fanów lubińskiej siatkówki czekają dziś nie lada emocje. Cuprum podejmie na własnym parkiecie utytułowany zespół ZAKSY Kędzierzyn – Koźle. I choć wielokrotny mistrz Polski nie spisuje się w obecnym sezonie najlepiej, to jednak goście będą zdecydowanym faworytem dzisiejszej konfrontacji.

Cuprum wraca do domu z pełną pulą. Cenne zwycięstwo w Radomiu

Sporo radości sobie i swoim kibicom sprawili dziś siatkarze Cuprum Lubin. Po jednostronnym widowisku, podopieczni trenera Pawła Ruska pokonali na wyjeździe zespół Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 w setach do 17, 20 i 21. Najlepszym zawodnikiem meczu został Aleksander Berger – przyjmujący Cuprum.

Niespodzianka w Lubinie. Cuprum pokonało PGE Skrę Bełchatów

Sporą niespodziankę sobie i kibicom sprawili siatkarze Cuprum Lubin. Na własnym parkiecie pokonali faworyzowany zespół PGE Skry Bełchatów. O losach pojedynku zadecydował tie-break, który gospodarze wygrali 15:10.

Porażka Cuprum Lubin w dalekich Suwałkach

Bez punktów z dalekich Suwałk wracają siatkarze Cuprum Lubin. Na ciężkim terenie Miedziowe Lisy zdołały ugrać tylko jednego seta przegrywając 1:3.

Sport

Skrzyżują rękawice w memoriale Wiesława Niemkiewicza

Już jutro, w sobotę, 10 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy Szpakowej w Lubinie odbędzie się memoriał pamięci Wiesława Niemkiewicza. Ten wyjątkowy turniej pięściarski organizowany jest przez Stowarzyszenie Boks Lubin. Patronat objął starosta lubiński, Paweł Kleszcz.