×
*** Ponad 20 jednostek PSP i OSP z powiatów polkowickiego i głogowskiego walczyło z pożarem kamienicy w centrum Przemkowa ***

Trzy szybkie sety i do domu. ZAKSA nie dała szans Cuprum

Nie było niespodzianki w starciu Cuprum Lubin z mistrzem Polski. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Koźle szybko i łatwo rozprawiła się z rywalem wygrywając w hali RCS 3:0, w setach do 20, 11 i 18. Najlepszym zawodnikiem meczu został Marcin Janusz.

Jedyny plus meczu to niezła frekwencja. Na hali RCS stawiło się naprawdę sporo kibiców, którzy na żywo chcieli zobaczyć mistrza Polski i jeden z najbardziej utytułowanych klubów PlusLigi. Doping publiczności nie pomógł jednak siatkarzom z Lubina, którzy dotrzymali kroku ZAKSIE tylko przez pierwszy set. Później był dramat. Drugi set goście z Kędzierzyna-Koźle wygrali do 11. Trzeci set ZAKSA wygrała do 18 i było po meczu.

W następnej kolejce Cuprum zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli PlusLigi – Jastrzębskim Węglem.

 

Wybrane dla Ciebie

Dwaj bracia pod siatką po przeciwnej stronie. Kamil lepszy od Rafała

Mega sensacja w PlusLidze. Cuprum Lubin pokonało na wyjeździe wicemistrzów Polski i aktualnego lidera tabeli – zespół Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni trenera Pawła Ruska wygrali 3:1 i awansowali na 12. lokatę. Najlepszym zawodnikiem meczu został Grzegorz Pająk – rozgrywający Cuprum.

Czy Cuprum jest w stanie urwać choćby seta utytułowanemu rywalowi?

Fanów lubińskiej siatkówki czekają dziś nie lada emocje. Cuprum podejmie na własnym parkiecie utytułowany zespół ZAKSY Kędzierzyn – Koźle. I choć wielokrotny mistrz Polski nie spisuje się w obecnym sezonie najlepiej, to jednak goście będą zdecydowanym faworytem dzisiejszej konfrontacji.

Cuprum wraca do domu z pełną pulą. Cenne zwycięstwo w Radomiu

Sporo radości sobie i swoim kibicom sprawili dziś siatkarze Cuprum Lubin. Po jednostronnym widowisku, podopieczni trenera Pawła Ruska pokonali na wyjeździe zespół Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 w setach do 17, 20 i 21. Najlepszym zawodnikiem meczu został Aleksander Berger – przyjmujący Cuprum.

Niespodzianka w Lubinie. Cuprum pokonało PGE Skrę Bełchatów

Sporą niespodziankę sobie i kibicom sprawili siatkarze Cuprum Lubin. Na własnym parkiecie pokonali faworyzowany zespół PGE Skry Bełchatów. O losach pojedynku zadecydował tie-break, który gospodarze wygrali 15:10.

Porażka Cuprum Lubin w dalekich Suwałkach

Bez punktów z dalekich Suwałk wracają siatkarze Cuprum Lubin. Na ciężkim terenie Miedziowe Lisy zdołały ugrać tylko jednego seta przegrywając 1:3.

Daleki wyjazd Cuprum do Suwałk

Siatkarze Cuprum Lubin wybrali się w daleką podróż do Suwałk. Jutro, w dzień Wszystkich Świętych, podopieczni trenera Pawła Ruska zmierzą się z zespołem MKS Ślepsk Malow. Faworytem będą gospodarze, ale lubinianie zapowiadają, że tanio skóry nie sprzedadzą.

Sport

Skrzyżują rękawice w memoriale Wiesława Niemkiewicza

Już jutro, w sobotę, 10 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy Szpakowej w Lubinie odbędzie się memoriał pamięci Wiesława Niemkiewicza. Ten wyjątkowy turniej pięściarski organizowany jest przez Stowarzyszenie Boks Lubin. Patronat objął starosta lubiński, Paweł Kleszcz.