×
*** Najbliższy weekend znów będzie obfitował w bogatą ofertę imprez kulturalnych i sportowych. Szczegóły znajdziecie w naszym portalu ***

Wyjazd kibiców na finał Pucharu Polski

Za niespełna dwa tygodnie, szczypiornistki Zagłębia Lubin pojadą do Gniezna, by obronić Puchar Polski. W finale zmierzą się z zespołem KPR Kobierzyce. Lubiński klub organizuje dla kibiców wyjazd na te spotkanie.

Finał Pucharu Polski będzie już ostatnim akcentem tegorocznego sezonu – bardzo udanego dla lubińskich zawodniczek. Na kolejkę przed końcem, Zagłębie zdobyło bowiem drugi raz z rzędu mistrzostwo Polski. Do rozegrania pozostało już tylko jedno spotkanie. W sobotę, w hali RCS, podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej podejmą w derbach Dolnego Śląska zespół z Kobierzyc. Po zakończeniu nastąpi ceremonia wręczenia złotych i brązowych medali.

Tydzień później, w Gnieźnie, obie ekipy ponownie spotkają się na parkiecie – tym razem w finale Pucharu Polski. Miedziowe będą bronić zdobytego przed rokiem trofeum. Lubiński klub organizuje dla swoich kibiców wyjazd na te spotkanie.

Koszt wyjazdu zamówionym autokarem to 100 zł dla osób z biletem normalnym i 85 zł dla osób, którym przysługuje bilet ulgowy (obowiązuje uczniów, studentów, emerytów, rencistów, osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem). Zapisy przyjmowane są w pomieszczeniu ochrony hali RCS.

 
wyjazd

Wybrane dla Ciebie

KGHM Zagłębie Lubin ma najlepszą młodzież w Polsce

Ten sezon wybitnie należał do drużyn młodzieżowych skupionych wokół Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Najpierw rezerwy Zagłębia w świetnym stylu awansowały do drugiej ligi, później młodzi piłkarze U-18 zdobyli mistrzostwo Polski, a wczoraj juniorska ekipa U-17 prowadzona przez Tomasza Bożyczko także zdobyła złote medale MP.

Tomasz Makowski będzie reprezentował barwy Zagłębia Lubin

22-letni Tomasz Makowski podpisał umowę z Zagłębiem Lubin. Barwy Miedziowych będzie reprezentował do 30 czerwca 2024 roku.

Piłkarze Zagłębia U-17 w walce o złote medale

W poniedziałkowy wieczór młodzi piłkarze Zagłębia Lubin staną przed wielką szansą zdobycia tytułu mistrza Polski w kategorii U-17. W walce o złoto rywalem Miedziowych będzie zespół Wisły Kraków.

Dzień Dziecka z Zagłębiem. Zwiedzanie stadionu, konkursy, gry i zabawy

Imprezy z okazji Dnia Dziecka trwają w najlepsze. W całym regionie dla milusińskich przygotowano masę atrakcji. O dzieciakach nie zapomniało piłkarskie KGHM Zagłębie Lubin, które zorganizowało liczne konkurencje sprawnościowe, gry i zabawy.

Zagłębie U-18 mistrzem Polski juniorów. Rezerwy z awansem do 2. ligi!

Wielki dzień dla drużyn KGHM Zagłębia Lubin. Najpierw, po wygranej z Arką Gdynia, zawodnicy U-18 zdobyli mistrzostwo Polski juniorów, a kilka godzin później piłkarze rezerw Zagłębia pokonując Górnika Zabrze, przypieczętowali awans do II ligi.

Szczypiornistki Zagłębia nie obroniły trofeum. „Kobierki” z Pucharem

Szczypiornistki Zagłębia Lubin nie obroniły zdobytego przed rokiem Pucharu Polski. Po emocjonującym spotkaniu w Gnieźnie, Miedziowe musiały uznać wyższość zespołu KPR Kobierzyce. Najlepszą zawodniczką finału została bramkarka „Kobierek”, Beata Kowalczyk.

Sport

Nie odpoczywają, tylko grają. Kolejne sparingi

Nasze drużyny piłkarskie są już po pierwszych swoich sparingach. Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Górnika Zabrze 3:0, Miedź Legnica przegrała z Wartą Poznań 0:1, a zawodnicy Górnika Polkowice nieoczekiwanie znaleźli sposób na Chrobrego Głogów wygrywając 2:1.