×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Zagłębie zacieśniło współpracę ze stowarzyszeniem oldboyów

KGHM Zagłębie Lubin sformalizowało dzisiaj współpracę ze Stowarzyszeniem Sportowym Zagłębie Lubin Oldboys. Umowę w tej sprawie parafowali prezes Zagłębia, Michał Kielan i Romuald Kujawa, mistrz Polski z Zagłębiem z 1991r.

Miedziowy klub zawsze pamięta o swoich dawnych piłkarzach, a w szczególności o tych, którzy święcili z klubem największe sukcesy. Słynna drużyna, która w sezonie 1990/1991 zdobyła pierwsze w historii zespołu mistrzostwo Polski, od zawsze jest w pamięci kibiców i klubu. Dzisiaj ci zawodnicy skupieni są wokół stowarzyszenia oldboyów. I dzisiaj klub sformalizował z nimi współpracę.

– Bardzo się cieszymy z tej współpracy. W końcu klub robi to, co powinien był zrobić już dawno temu, czyli dba o swoich byłych piłkarzy. Dzięki tej umowie Zagłębie w bardziej znaczący sposób będzie mogło wzmacniać działania stowarzyszenia, które z kolei będzie wspierać nas w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Dbamy o historię i ludzi, którzy kiedyś stanowili o sile Miedziowych – powiedział Michał Kielan, prezes Zagłębia.

Ze strony stowarzyszenia umowę parafował Romuald Kujawa.

 

Wybrane dla Ciebie

Współpracują ze sobą już od 20 lat. Umowa UJW z Zespołem Szkół

Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach zacieśnia współpracę z kolejną szkołą. Tym razem, przedstawiciele UJW podpisali umowę partnerską z Zespołem Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Polkowicka uczelnia zacieśnia współpracę z głogowskim ogólniakiem

Uczelnia Jana Wyżykowskiego podpisała porozumienie o partnerstwie z I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie. Obie placówki będą współpracować ze sobą w zakresie kształcenia, promowania kierunków nauczania i tworzenia wspólnych projektów. 

Silna współpraca KGHM z lokalnymi samorządami. Obopólne korzyści

KGHM od wielu lat ściśle współpracuje z lokalnymi samorządami. Partnerstwo z „małymi ojczyznami” wpisane jest w DNA miedziowej spółki. Zamożny, gospodarczy sąsiad na wiele sposobów wspiera i pomaga samorządom.

Silna współpraca z samorządami, ważne inwestycje dla mieszkańców

Rok 2021 powoli dobiega końca. Zapytaliśmy władze powiatu polkowickiego, jak oceniają upływające 12 miesięcy. Jakie inwestycje udało się zrealizować i jakie zaplanowane są już na przyszły rok. Naszym gościem jest Jan Wojtowicz, wicestarosta powiatu polkowickiego.

Uczelnia Jana Wyżykowskiego ma nowego partnera w kształceniu studentów

Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach zyskała kolejnego mocnego partnera na polu dydaktyczno – edukacyjnym. Władze szkoły podpisały bowiem porozumienie o współpracy z Urzędem Marszałkowskim na prowadzenie kierunku „Administracja”. Korzyści dla studentów będą nieocenione.

W sobotę sparing Zagłębia z Chrobrym

Przerwę na mecze polskiej reprezentacji, piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wykorzystają na sparing z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Pojedynek zaplanowano w sobotę, na stadionie Zagłębia o godz. 11. Spotkanie będzie otwarte dla kibiców.

Sport

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.