×
*** Jedna ofiara śmiertelna koronawirusa z powiatu lubińskiego to bilans ostatniej doby w zagłębiu miedziowym *** Protesty w Głogowie. Około 100 osób przeszło ulicami miasta by wyrazić swój sprzeciw działaniom rządu w czasie pandemii ***

Zryw Kotla wraca do treningów (ZDJĘCIA)

Mają nowego trenera i pod jego rządami wracają do treningów po dłuższej przerwie. Najbliższy sparing już w czwartek.

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu B-klasy już się rozpoczęły. Zawodnicy trenują na boiskach przygotowując się do zbliżających się meczów. Nie inaczej jest w szeregach Zrywu Kotla, tym bardziej, że zawodnicy zmierzą się z rywalami już w najbliższy czwartek.
Pod koniec ubiegłego tygodnia w klubowym budynku Zrywu Kotla odbyła się oficjalna prezentacja nowego trenera Krzysztofa Gudebskiego. Wcześniej był zawodnikiem klubu, teraz przejmuje w nim stery.
– Jaki cel? Walka w każdym meczu o wygraną. Zbudujmy razem silny Zryw na boisku i w szatni – zapowiadał Rafał Kempa, prezes Zrywu Kotla.
Najbliższy sparing Zryw Kotla zagra w czwartek (25.02.) o godz. 20 na sztucznej płycie Chrobrego Głogów S.A. z Dragonem Jaczów. Następnie w niedzielę (28.02.) z Łagoszowią Łagoszów.
 

Sport

Chrobry odzyskał punkty utracone w Gdańsku

Drużynie Chrobrego udało się zrealizować swój cel i odzyskać 3 punkty stracone w Gdańsku. Nie było to łatwe, bo gdańszczanie mocno walczyli do samego końca, ale tym razem to Chrobry rozdawał karty i okazał się mocniejszy. Głogowianie prowadzili już od pierwszych minut. Grali dobrze w obronie i bardzo skutecznie w ataku, dlatego mimo kilku własnych […]

Rozmaitości

Próbują wyłudzić wasze dane. Uważajcie

3 kwietnia 2021 roku pojawiła się informacja o opublikowaniu w sieci danych użytkowników (w tym z Polski) portalu społecznościowego Facebook. W ostatnim okresie czasu odnotowano pierwsze próby logowań do innych serwisów internetowych poprzez wykorzystanie opcji „Zaloguj się przez konto Facebook”.