×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

25 lat na scenie. Koncert już w sobotę w Muzie!

W najbliższą sobotę, na deskach Centrum Kultury Muza w Lubinie wystąpią muzycy z grupy The Liverpool. Nie wiemy jak ten czas uleciał, ale oni koncertują już 25 lat i z tej okazji zagrają po raz kolejny!

 

Grupa The Liverpool z Lubina przez ostatnie lata swoją muzyką oddawała hołd jednemu z największych zespołów w historii muzyki – The Beatles. Ćwierć wieku temu zakochali się w ich muzyce i postanowili podzielić się tą pasją z publicznością. Teraz ich muzyka przyciąga nie tylko fanów Beatlesów, ale też miłośników klasycznego rocka i rock’n’rolla. Do dziś zagrali prawie 1000 koncertów.

– Nadchodzi jednak czas, aby powiedzieć „do widzenia” scenie „Pod Muzami”, która była naszym muzycznym domem przez wiele lat. Chcemy, aby ten występ był niezapomniany. Przygotowaliśmy specjalny zestaw piosenek, które przez lata stanowiły serce repertuaru. Będzie to wieczór pełen emocji i wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te lata. Dziękujemy za wsparcie, oklaski, radosne śpiewanie piosenek i tańce. Jesteśmy wdzięczni, że naszą miłością do muzyki mogliśmy się dzielić razem z Wami – zapraszają swoich fanów muzycy.

Zapraszamy 9 grudnia 2023 (sobota), godz. 18:00
Restauracja MUZA, bilety: 50 zł / 60 zł (w dniu koncertu)

Czas trwania: ok. 60 min (+ ew. bisy).

 
Liverpool-plakat2

Wybrane dla Ciebie

Zagłębie wróciło z dalekiej podróży. Wreszcie jest zwycięstwo

Od 24 listopada kibice KGHM Zagłębia Lubin czekali na ligowe zwycięstwo swoich ulubieńców. Wreszcie dzisiaj nastąpiło przełamanie. Miedziowi pokonali Koronę Kielce skromnie 1:0 po trafieniu Dawida Kurminowskiego.

Patriotycznie, sportowo i charytatywnie. Bieg Tropem Wilczym w Lubinie

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 12. edycji Biegu Tropem Wilczym w Parku Leśnym w Lubinie. Dzisiejsze wydarzenie miał oczywiście także swój charytatywny cel. Zbierano bowiem pieniądze na kolejną operację nóżek dla 8-letniej Julki Nieckarz. Udało się zebrać ponad 14 tysięcy złotych!

Kolizja osobówki z cysterną na S3. Nikomu nic się nie stało

Przez kilka godzin całkowicie zamknięty dla ruchu był odcinek trasy ekspresowej S3 między Lubinem a Legnicą. Na wysokości Karczowisk doszło do zderzenia samochodu osobowego i cysterny przewożącej łatwopalną substancję.

Po pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zagłębie kontra Korona

Już dzisiaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Rywalem Miedziowych będzie Korona Kielce, która wprawdzie w tabeli znajduje się niżej, ale ostatnio postraszyła Legię Warszawa i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lubinian.

Sprzedawali podróbki lubinianom. Staną teraz przed sądem

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą lubińskiej komendy policji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 43 do 48 lat, którzy w trzech punktach sprzedażowych na terenie miasta oferowali lubinianom podróbki.

Kubów: Dzisiejsza władza nie chce wspierać samorządów

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kubów, nie ukrywa swojego zdziwienia rządowymi planami likwidacji programu Inwestycji Strategicznych.