×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Dziś rusza Sportowa Gwiazdka z RCS Lubin

Na początek strzelanie, potem nauka pływania i zabawy w wodzie, kręgle i wspinaczka. Dziś Rusza Sportowa Gwiazdka z RCS Lubin. Kolejne zajęcia zaplanowano po świętach.

 

Sportowa Gwiazdka 2023 to cykl bezpłatnych imprez dla dzieci i młodzieży w okresie Mikołaja oraz Nowego Roku.

– W ofercie znajdują się m.in.: zajęcia na ściance wspinaczkowej, zajęcia na kręgielni, zajęcia na strzelnicy czy na basenie – zachęcają organizatorzy.

Gwiazdka rozpocznie się dzisiaj Zajęciami Sportowymi z Mikołajem na strzelnicy. Od godziny 16 dzieciaki, pod czujnym okiem instruktora, będą mogły spróbować swoich sił w strzelaniu.

Dzieci będą miały okazję postrzelać z broni pneumatycznej a Święty Mikołaj poczęstuje pysznymi słodyczami.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny!

 
48565

Wybrane dla Ciebie

Zagłębie wróciło z dalekiej podróży. Wreszcie jest zwycięstwo

Od 24 listopada kibice KGHM Zagłębia Lubin czekali na ligowe zwycięstwo swoich ulubieńców. Wreszcie dzisiaj nastąpiło przełamanie. Miedziowi pokonali Koronę Kielce skromnie 1:0 po trafieniu Dawida Kurminowskiego.

Patriotycznie, sportowo i charytatywnie. Bieg Tropem Wilczym w Lubinie

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 12. edycji Biegu Tropem Wilczym w Parku Leśnym w Lubinie. Dzisiejsze wydarzenie miał oczywiście także swój charytatywny cel. Zbierano bowiem pieniądze na kolejną operację nóżek dla 8-letniej Julki Nieckarz. Udało się zebrać ponad 14 tysięcy złotych!

Kolizja osobówki z cysterną na S3. Nikomu nic się nie stało

Przez kilka godzin całkowicie zamknięty dla ruchu był odcinek trasy ekspresowej S3 między Lubinem a Legnicą. Na wysokości Karczowisk doszło do zderzenia samochodu osobowego i cysterny przewożącej łatwopalną substancję.

Po pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zagłębie kontra Korona

Już dzisiaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Rywalem Miedziowych będzie Korona Kielce, która wprawdzie w tabeli znajduje się niżej, ale ostatnio postraszyła Legię Warszawa i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lubinian.

Sprzedawali podróbki lubinianom. Staną teraz przed sądem

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą lubińskiej komendy policji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 43 do 48 lat, którzy w trzech punktach sprzedażowych na terenie miasta oferowali lubinianom podróbki.

Kubów: Dzisiejsza władza nie chce wspierać samorządów

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kubów, nie ukrywa swojego zdziwienia rządowymi planami likwidacji programu Inwestycji Strategicznych.