×
*** Jedna ofiara śmiertelna koronawirusa z powiatu lubińskiego to bilans ostatniej doby w zagłębiu miedziowym *** Protesty w Głogowie. Około 100 osób przeszło ulicami miasta by wyrazić swój sprzeciw działaniom rządu w czasie pandemii ***

Komunikat dla pasażerów autobusów w gminie Lubin

W najbliższych dniach nastąpią zmiany w kursowaniu linii 105 i 104 na terenie gminy Lubin. Poniżej publikujemy komunikat.

Z uwagi na remont drogi gminnej nr 103048D pomiędzy miejscowościami Gorzelin i Raszówka nastąpią zmiany w kursowaniu linii nr 105 polegające na przekierowaniu ruchu autobusów objazdem przez miejscowość Karczowiska.

Obsługa komunikacyjna miejscowości Gorzelin i Raszówka zostanie utrzymana. Przystanki przy ul. Polnej w Raszówce nr 03 i 04 obsługujące pasażerów linii 104 zostaną wyłączone z ruchu.

W związku z powyższym należy spodziewać się opóźnień w realizacji rozkładu jazdy na linii 105. Planowane utrudnienia spowodowane remontem drogi potrwają od 02.03.2021 r. do 30.04.2021r.

 

Wybrane dla Ciebie

Powiat lubiński czeka na wnioski i uwagi od mieszkańców

Wadze powiatu lubińskiego czekają na uwagi i wnioski do przebiegu oraz czasu odjazdu autobusów komunikacji powiatowej. Chodzi o dostosowanie całego rozkładu jazdy do rozkładów Kolei Dolnośląskich i PKP Inter City. Zmiany mają również wyeliminować opóźnienia w kursach autobusowych spowodowane zamykaniem przejazdów kolejowych. Zmiany mają wejść w życie  od 1 maja 2021 r.

Sport

Chrobry odzyskał punkty utracone w Gdańsku

Drużynie Chrobrego udało się zrealizować swój cel i odzyskać 3 punkty stracone w Gdańsku. Nie było to łatwe, bo gdańszczanie mocno walczyli do samego końca, ale tym razem to Chrobry rozdawał karty i okazał się mocniejszy. Głogowianie prowadzili już od pierwszych minut. Grali dobrze w obronie i bardzo skutecznie w ataku, dlatego mimo kilku własnych […]

Rozmaitości

Próbują wyłudzić wasze dane. Uważajcie

3 kwietnia 2021 roku pojawiła się informacja o opublikowaniu w sieci danych użytkowników (w tym z Polski) portalu społecznościowego Facebook. W ostatnim okresie czasu odnotowano pierwsze próby logowań do innych serwisów internetowych poprzez wykorzystanie opcji „Zaloguj się przez konto Facebook”.