×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

Miał przy sobie 2,5 kilograma rożnych narkotyków

36-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego wpadł w ręce policjantów z Leszna. Mężczyzna niebawem stanie przed sądem i odpowie za posiadania i handel narkotykami. Grozi mu wyrok do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania 36-latka doszło w pobliżu ogródków działkowych w powiecie głogowskim. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Część z nich znaleziono w jego samochodzie, pozostałe w zajmowanym przez niego mieszkaniu. W sumie mundurowi zabezpieczyli marihuanę, metamfetaminę oraz amfetaminę o łącznej wadze ponad 2,5 kg.

– Policjanci przewieźli zatrzymanego do policyjnego aresztu w Lesznie. W międzyczasie podczas przeszukań pomieszczeń zamieszkałych przez 36-latka funkcjonariusze znaleźli gotówkę w kwocie około 10 tysięcy złotych oraz przedmioty kolekcjonerskie – powiedziała nam Monika Żymełka z KMP Leszno. – Były to m.in. albumy z monetami i znaczkami filatelistycznymi, sztućce, medale i książeczki wojskowe. Ponieważ zatrzymany nie potrafił wyjaśnić pochodzenia zabezpieczonych przedmiotów, można przypuszczać, że pochodzą z przestępstwa. Policja będzie teraz wyjaśniała do kogo mogły należeć.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz mu grozi 10 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali również jego konkubinę – 21-letnią kobietę, która była poszukiwana do odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności. Kobieta także została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego.

 
321-324994

Wybrane dla Ciebie

Kierował autem po dragach. Ale to dopiero początek listy zarzutów

Legniccy mundurowi zatrzymali 33-letniego kierowce Audi. Szybko wyszło na jaw, że wsiadł za kółko po zażyciu narkotyków. Jednak to był dopiero początek jego problemów.

Złodziejskie trio wpadło w ręce policjantów

7,5 roku za kratkami może spędzić 28-latek, który został zatrzymany przez legnickich policjantów po kradzieży. Szybko wyszło na jaw, że to nie pierwszy taki wyskok tego mężczyzny. Jego dwóm kolegom za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Żywa lekcja historii dla uczniów ósmych klas SP 4 w Polkowicach

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego zorganizowało żywą lekcję historii. Tym razem dawni działacze Solidarności odwiedzili uczniów ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

Kierowca karetki winny kolizji. Został pouczony

Pouczeniem dla kierowcy karetki pogotowia ratunkowego zakończyła się dzisiejsza kolizja na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Legnickiej w Lubinie.

Dachowanie na S3. Kierowca i nastoletni pasażer trafili do szpitala

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S3 z Lubina w kierunku Polkowic. Na wysokości Obory, kierowca audi 80 złapał pobocze i wylądował na dachu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do lubińskiego szpitala.

Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O.

Były dyrektor Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie, ks. Grzegorz O. został skazany dzisiaj przez lubiński sąd na karę 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy. Wyrok nie jest prawomocny.