×
*** Sierpień i wrzesień to czas dziękowania za plony. Już w najbliższą sobotę na swoje święto dożynkowe zaprasza gmina Radwanice ***

Midnight Blues zagra w Muzie! Zapraszamy

Na ten koncert czekamy z utęsknieniem, ale już w sobotę, 2 lipca, Midnight Blues wystąpi na scenie w Centrum Kultury Muza w Lubinie. Razem z organizatorami zapraszamy serdecznie.

Midnight Blues to lubińska formacja bluesowa, która już 15 lat działa na rynku muzycznym. mają swoich oddanych fanów i wielbicieli utworów. A już w sobotę będziemy mogli ponownie posłuchać ich występu.
W obecnym składzie grupa gra od 2015 roku. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, o nieograniczonej muzycznej wyobraźni, często grający w otwartej formie. To oznacza, że muzyka jest tworzona tu i teraz.
Koncerty Midnight Blues to dawka pozytywnej energii i niezapomniane chwile. Gościem specjalnym sobotniego koncertu będzie Jacek Krzaklewski – polski muzyk, kompozytor, od 1989 r. z małą przerwą gitarzysta zespołu Perfect.
Skład zespołu:
Jarosław Saniewski – wokal
Mariusz Wilanowski – harmonijka diatoniczna
Jacek Talko – gitara
Paweł Wawrzyniak – gitara
Krzysztof Borowski – gitara basowa
Wojciech Obajda – perkusja
Paweł Lenar – piano
Jacek Krzaklewski – gitara (gość specjalny)
Czas trwania: 90 minut
Klub Pod Muzami bilety 45 zł w dniu koncertu).
 

Na sygnale

Kradł, bo potrzebował pieniędzy na życie

Policjanci ze Ścinawy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży dwóch górskich rowerów i papierosów z jednego z miejscowych marketów. Za kraty trafił 26-letni mieszkaniec gminy Ścinawa. Przyznał się do winy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rozmaitości

Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie w polkowickim amfiteatrze

Jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego popołudnia, to warto wybrać się do polkowickiego amfiteatru. Dzisiaj bowiem na scenie wystąpi Ludowy Zespół Tańca „Barwinok” z Winnicy na Ukrainie. Młodzi artyści koncertują po krajach Europy Zachodniej, by wspomóc walczących na froncie żołnierzy ukraińskich. Przy okazji apelują o pokój na świecie.