×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Spotkanie dla seniorów w Raszówce

Radca prawny oraz policjanci wezmą udział w spotkaniu organizowanym w czwartek (25 listopada) w świetlicy wiejskiej w Raszówce.

Zaproszenia na spotkanie kierowane jest do seniorów z miny Lubin.Na spotkaniu poruszone zostaną takie tematy jak prawa konsumenta, prawa pacjenta, spadki, testamenty, sposoby radzenia sobie z oszustami i wiele innych, którymi będą zainteresowani zaproszeni mieszkańcy.

Spotkanie odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Raszówce. Początek o godzinie 11.00.

 

Wybrane dla Ciebie

Spartakiada dla seniorów już w sobotę w Gorzycy!

Zaledwie godziny dzielą nas od świetnej imprezy organizowanej przez Ośrodek Kultury w Gminie Lubin. Spartakiada dla seniorów startuje w sobotę 3 lipca o godz. 15 na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego w Gorzycy.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.