×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

UWAGA! Będzie ślisko! IMGW wydało ostrzeżenie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie. Popołudniu i w nocy możemy spodziewać się oblodzonych dróg.

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie dla całego zagłębia miedziowego. Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź. Na drogach w całym regionie będzie ślisko, dlatego apelujemy do kierowców o rozwagę w trakcie jazdy.

Ostrzeżenie zostało wydane od godziny 20.30 w środę do czwartkowego rana.

 

Wybrane dla Ciebie

IMGW ostrzega przed burzami i gradem

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki  Wodnej wydali ostrzeżenie dotyczące naszego regionu. W najbliższych godzinach możemy spodziewać się burzy i opadów gradu.

Przymrozki. Trudne warunki na drogach

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie dotyczące przymrozków.

IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Dzisiejsze popołudnie i noc będą wietrzne na terenie zagłębia miedziowego. Mieszkańców przestrzegamy i apelujemy o ostrożność.

Tej nocy też będzie wiało! IMGW ostrzega!

To nie koniec wichur w naszym regionie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenia. W najbliższych godzinach znów będzie mocno wiało.

IMGW: Wiatr może być jeszcze silniejszy!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej aktualizuje wydane wczoraj ostrzeżenia o silnym wietrze i wichurach, które mogą nawiedzić kraj z najbliższych dniach.

Noga z gazu! Dzisiejszej nocy będzie ślisko na drogach!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla niemal całego kraju. Dzisiejszej nocy drogi będą śliskie. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę.

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.