×
*** Sierpień i wrzesień to czas dziękowania za plony. Już w najbliższą sobotę na swoje święto dożynkowe zaprasza gmina Radwanice ***

Warsztaty z dekoracji wielkanocnych

Jeszcze tylko dzisiaj można zapisać się na warsztaty z wielkanocnej kompozycji, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Radwanicach.

Organizatorzy bardzo zachęcają do udziału w warsztatach, podczas których uczestnicy poznają techniki i metody dekoracji wielkanocnych.

-Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a czasu, by przygotować dekoracje wielkanocne jest coraz mniej. Nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę. Warto skorzystać z proponowanych warsztatów, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Przygotowanie ozdób wielkanocnych potrafi sprawić wiele frajdy! Pod okiem prowadzących w łatwy sposób na pewno przygotujecie coś niespotykanego – zapraszają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Radwanicach.

Zapisy przyjmowane są jeszcze dzisiaj pod numerem telefonu: 76/831-68-73. Zajęcia zaplanowano w GOK-u dziś punktualnie o godz. 17. Zachęcamy i zapraszamy.

 
warsztaty

Wybrane dla Ciebie

Wyjątkowe życzenia władz KGHM dla załogi i mieszkańców całego regionu

Wyjątkowe życzenia wielkanocne dla pracowników KGHM oraz wszystkich mieszkańców Zagłębia Miedziowego przygotowali członkowie zarządu miedziowej spółki. – Niech te święta wielkanocne przyniosą nam wszystkim radość i wzajemną życzliwość – puentuje Marcin Chludziński, prezes spółki KGHM Polska Miedź S.A.

Bilans świąt w powiecie legnickim – spokojnie i bezpiecznie

Święta Wielkiej Nocy w powiecie legnickim minęły dość spokojnie i bezpiecznie. W tym czasie na drogach regionu nie doszło do żadnego poważnego wypadku, a policjanci ukarali mandatami 17 kierujących. Sześciu z nich straciło swoje prawo jazdy.

Zdrowia, radości, spokoju i miłości – życzenia wielkanocne

Życzymy wszystkim mieszkańcom regionu Zagłębia Miedziowego, naszym czytelnikom, spokojnych, pogodnych, radosnych, a przede wszystkim zdrowych świąt Wielkiej Nocy. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie początkiem nowej drogi, nadziei i zapowiedzią nadejścia lepszych czasów. Czasów w zdrowiu, bez epidemii.

Życzenia świąteczne prezesa KGHM dla załogi i mieszkańców regionu

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, prezes spółki KGHM Polska Miedź S.A. wystosował specjalne życzenia kierowane do wszystkich pracowników miedziowego holdingu i mieszkańców całego regionu zagłębia miedziowego.

Sport

Na sygnale

Kradł, bo potrzebował pieniędzy na życie

Policjanci ze Ścinawy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży dwóch górskich rowerów i papierosów z jednego z miejscowych marketów. Za kraty trafił 26-letni mieszkaniec gminy Ścinawa. Przyznał się do winy i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rozmaitości

Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie w polkowickim amfiteatrze

Jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego popołudnia, to warto wybrać się do polkowickiego amfiteatru. Dzisiaj bowiem na scenie wystąpi Ludowy Zespół Tańca „Barwinok” z Winnicy na Ukrainie. Młodzi artyści koncertują po krajach Europy Zachodniej, by wspomóc walczących na froncie żołnierzy ukraińskich. Przy okazji apelują o pokój na świecie.