×
*** Prawie 11 litrów krwi udało się zebrać w trakcie akcji organizowanej w Gaworzycach ***

Wydarzenia

Strażacy – ochotnicy z Kromolina mają nowy samochód gaśniczy

Ochotnicza Straż Pożarna z Kromolina może do akcji wyjeżdżać już nowym samochodem gaśniczym. N początku grudnia do gminy przyjechał VW CRAFTER 35, z napędem 4 x 4 4MOTION. Auto wyposażone jest w zbiornik wody o pojemności 300 litrów oraz zbiornik na środek pianotwórczy. A to dopiero pierwsza atuty tego auta.

Za tydzień Jarmark Bożonarodzeniowy w Ścinawie. Zapraszamy!

Już w niedzielę, 17 grudnia, mieszkańców regionu zapraszamy do Ścinawy na wyjątkowy Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy zadbali o to by było coś dla ciała dla ducha. Każdy – młodszy czy starszy znajdzie tu wiele atrakcji  dla siebie.

Zimowe remonty klatek w zasobach SM Cuprum

Po Nowym Roku rozpoczną się pierwsze remonty klatek schodowych w blokach znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Cuprum w Polkowicach. Spółdzielnia przygotowuje się do przetargu a remonty obejmą klatki w bloku przy ulicy Skalników 22-28.

Święty Mikołaj w krainie światła – zaproszenie do Jerzmanowej

W sobotę, 9 grudnia, zapraszamy do Stodoły Kultury w Jerzmanowej na gminne mikołajki: „Święty Mikołaj w krainie światła”. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do magicznej krainy, gdzie światło i radość spotykają się z tradycją Mikołajek.

1 2 3 238