×
*** Ogniska COVID-19 w lubińskim szpitalu. Pacjenci czekali godzinami na przyjęcia na SOR *** Od czwartku uczniowie klas V podstawówki i starsi będą uczyć się zdalnie ***

Wydarzenia

COVID wstrzymał przyjęcia do RCZ. Pacjenci czekali w karetkach

Kilka godzin oczekiwania w karetce na przyjęcie do szpitala? Niestety takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Wczoraj pod szpitalem przy ulicy Bema w Lubinie, przez kilka godzin stało kilka karetek, a w nich chorzy. Jak się okazało, ze względu na ogniska zakażeń na poszczególnych oddziałach był problem z przyjęciem pacjentów.

Kilometr pod ziemią wybrzmiewają bity…

Na co dzień pracuje pod ziemią w kopalni Polkowice-Sieroszowice, a kiedy wyjedzie na powierzchnię oddaje się swojej pasji – muzyce. Dominik Kearney, bo o nim mowa, od wielu lat nagrywa, tworzy i publikuje. Jego utwory znajdziecie na YouTube. A do tego jeszcze prowadzi audycję w radiu internetowym Radiospacja – KilometrPodZiemią.

COVID-19 zabrał trzy osoby z regionu. Znów skok zakażeń

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 32 836 nowych zakażeniach na terenie całego kraju. W ciągu minionej doby wyzdrowiało 13 097 osób, niestety 315 osób zmarło. COVID-19 był bezpośrednią przyczyną śmierci 78 z nich.

1 2 3 89