×
*** Do Barbórki zostało jeszcze kilka dni, ale górnicza brać już świętuje w całym zagłębiu miedziowym! ***

Wydarzenia

Stwórzcie swoje własne przepiękne pierniczki

Dzieci z Gminy Radwanice mogą już szykować się do warsztatów zdobienia pierniczków. Już 10 grudnia w świetlicy w Przesiecznej będą miały okazje pokazać swoje talenty.

Strażacy z Gminy Przemków otrzymali wsparcie na sprzęt

40 tysięcy zotych – tyle otrzymały jednostki OSP z Gminy Przemków na zakup sprzętu, który usprawni i pomoże w prowadzeniu akcji ratowniczych. Fundusze te przekazał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach Programu Priorytetowego pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych.

Finał akcji „Złoty wąs”. Blisko trzystu przebadanych mężczyzn

Blisko trzystu mężczyzn z powiatów: legnickiego, jaworskiego i polkowickiego skorzystało z badań na wykrywalność męskich nowotworów: jąder i prostaty. Całą akcję – już po raz kolejny – przeprowadziła Fundacja Forum Mężczyzn, a projektowi patronowali Urząd Marszałkowski, starostwo powiatowe w Legnicy i Jaworze, gmina Ruja oraz Fundacja KGHM Polska Miedź.

Szkoła Pascal ruszyła ze zbiórką darów dla dzieci

Sieć Szkół PASCAL włączą się w akcje charytatywne i uruchamia zbiórkę przedmiotów dla dzieci z wybranych domów dziecka. Lubiński oddział również angażuje się w przedświąteczną akcję zachęcając mieszkańców regionu do wsparcia.

1 2 3 151