×
*** Ponad 20 jednostek PSP i OSP z powiatów polkowickiego i głogowskiego walczyło z pożarem kamienicy w centrum Przemkowa ***

Będzie jesiennie i muzycznie w Kłobuczynie

Dzisiaj mieszkańcy Gminy Gaworzyce mają doskonałą okazję wysłuchać świetnego koncertu. Wydarzenie organizowane jest w ramach XI Festiwalu „Jesienny romans – barwy miłości różnych narodów”. Koncert odbędzie się w Kłobuczynie. Początek o godzinie 17.

 

Festiwal „Jesienny romans – barwy miłości różnych narodów” im. Lidii Nowikowej przyciąga wielbicieli muzyki. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału – warto ten czas zarezerwować, posłuchać artystów i spotkać się z przyjaciółmi.

Na scenie zaprezentują się Barbara Droździńska, Nadzieja Brońska, Grażyna Komincz, Leonid Vołodko i Paweł Kozicz. Za reżyserię i prowadzenie koncertu odpowiada Aurelia Sobczak. Akompaniamentował będzie Witalij Oleszkiewicz.

Patronat nad wydarzeniem objął dr Tadeusz Skoczek – Dyrektor Muzeum Niepodległości w Warszawie.

 
Jesienny-romans-3

Sport

Skrzyżują rękawice w memoriale Wiesława Niemkiewicza

Już jutro, w sobotę, 10 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy Szpakowej w Lubinie odbędzie się memoriał pamięci Wiesława Niemkiewicza. Ten wyjątkowy turniej pięściarski organizowany jest przez Stowarzyszenie Boks Lubin. Patronat objął starosta lubiński, Paweł Kleszcz.