×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Betlejemskie światełko pokoju już jest w Kotli

Dzisiaj zuchy i harcerze z Gminy Kotla odwiedziły urzędników przekazując im – jak co roku – Betlejemskie Światło Pokoju.

 

Drużynowa Ewa Chorąży wraz z Zuchami i harcerzami z Kotli przynieśli na ręce Wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego i Zastępcy Wójta Kamili Suchockiej-Szperlik Światło Pokoju z Betlejem, a wraz z nim świąteczne życzenia.

Światło Pokoju jest symbolem pokoju, braterstwa, nadziei i miłości. W tym roku wydarzeniu towarzyszy przesłanie „Światło dla Ciebie”.

– Zuchy i harcerze z Kotli dziękuję Wam w imieniu wszystkich mieszkańców gminy – zwrócił się do swoich gości gospodarz gminy.

 
DSC_4050
DSC_4011
DSC_4004
DSC_4017
DSC_4003
DSC_4026
DSC_4021
DSC_4032
DSC_4038
DSC_4029
DSC_4018

Wybrane dla Ciebie

Świątecznie w polkowickim magistracie. Choinka i Światło Pokoju

W polkowickim urzędzie zapachniało świętami już na dobre. Burmistrz Łukasz Puźniecki odebrał od harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju, a później wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3, przystroił bożonarodzeniową choinkę.

Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło do Kotli

Niosą radość i szczęście, przesłanie pokoju i najlepsze życzenia dla mieszkańców – harcerze z Gminy Kotla roznoszą Betlejemskie Światełko Pokoju.

Do Żukowic dotarło Betlejemskie Światełko Pokoju

Członkowie Drużyny Harcerskiej „Rude Kamienie” pod przewodnictwem drużynowej Małgorzaty Geisler odwiedzili Urząd Gminy w Żukowicach i na ręce wójta Krzysztofa Wołoszyna przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju.