×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Dolnośląskie śniadanie biznesowe dla MŚP

W samo południe w polkowickim ratuszu rozpocznie się „Dolnośląskie śniadanie biznesowe MŚP”. Będzie to spotkanie przedstawicieli województwa, Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju oraz Dolnośląskiego Funduszu Gospodarczego z lokalnymi przedsiębiorcami.

“Dolnośląskie śniadanie biznesowe MŚP” to cykl spotkań władz województwa z właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkań omawiane będą oferty nowego Inkubatora Przedsiębiorczości triQube tworzonego przez DAWG, oferty wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów, możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027 oraz kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców.

-Dolnośląskie śniadanie biznesowe dla MŚP to wydarzenie poświęcone nowym możliwościom zdobycia pieniędzy unijnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. O ofercie wsparcia biznesu, przedsiębiorcy i eksperci porozmawiają w bardzo luźnej atmosferze – przy wspólnym śniadaniu. Chcemy odwiedzić wszystkie powiaty. Mamy nadzieję, że to będzie dla przedsiębiorców krok do przodu w procesie pozyskiwania środków europejskich – liczy Michał Rado, prezes Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, która jest jednym z głównych organizatorów śniadań.

“Dolnośląskie śniadanie biznesowe MŚP” rozpocznie się o godz. 12. w sali 207 Urzędu Gminy w Polkowicach.

 

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.