×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Ferie zimowe w Gminie Kotla! Zaraz ruszą zapisy!

W szkołach zakończył się pierwszy semestr nauki, oceny wystawione, a to oznacza, że lada moment rozpoczną się ferie zimowe. Na śnieg nie mamy na razie co liczyć więc warto zobaczyć jaką ofertę dla dzieci mają ośrodki kulturalne i sportowe.

Na Dolnym Śląsku ferie zimowe rozpoczną się w połowie lutego, a to oznacza, że uczniowie z naszego regionu będą odpoczywać od nauki jako ostatni. Jest szansa, że skorzystają z szaleństw na śniegu, ale nawet jeśli tegoroczna zima nie zmieni swojego oblicza będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach.
Dla młodszych i starszych uczniów z Gminy Kotla przygotowano wiele ciekawych warsztatów, spotkań i wyjazdów.
GOKiS Kotla zaprasza na zajęcia taneczne, sportowe, plastyczne, wyjścia do kina czy warsztaty kulinarne. Będą też turnieje sportowe, zabawy podwórkowe, zajęcia manualne i wiele innych. Szczegóły sprawdźcie na plakatach.
Zapisy na zajęcia prowadzone będą od poniedziałku 16 stycznia do wyczerpania miejsc, pod numerem telefonu 76 8318 388.
 

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.