×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

GOKiS w Kotli też gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już jutro kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem z tysiącami wolontariuszy i setkami sztabów zagra Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli. Z myślą o niedzielnym finale przygotowano mnóstwo atrakcji!

Niedzielne szaleństwo z największą orkiestrą na świecie rozpocznie się w GOKiS punktualnie o godzinie 16. Wtedy ruszy licytacja i sprzedaż ciasta. Za kilak złotych wrzuconych do puszki będzie można spróbować pyszności! W przerwie pomiędzy kolejnymi licytacjami będzie zumba – odrobina ruchu rozgrzeje każdego!

O godzinie 17 swoje talenty na scenie zaprezentują dzieci z Przedszkola Niepublicznego Chatka Puchatka w Głogówku. Potem znów licytacja i występ ZHP z Głogowa, a po nich na scenę wyjdą uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kotli.

Po zakończeniu licytacji – i zapełnieniu wszystkich puszek aż po brzegi – zaplanowano tradycyjne światełko do nieba.

 
326893398_500019552293134_5202584689578037040_n

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.