×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Grecja czeka na was w Gaworzycach! Zapraszamy

Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Gaworzyc. Czeka nas wyjątkowe popołudnie i wieczór w greckim stylu. Nie zabraknie pysznego jedzenia i muzyki rodem ze słonecznych wysp.

Jeśli nie macie planów na najbliższą sobotę zapraszamy do parku w Gaworzycach. To właśnie tam szykuje się doskonała zabawa. Greckie Zakończenie Lata w Gaworzycach to stoły zastawione pysznym jedzeniem, wiele konkursów dla uczestników zabawy i oczywiście koncert na zakończenie zabawy.

Organizatorzy zadbali o to by każdy mógł tu doskonale spędzić czas i bawić się przy tym na całego. A co najważniejsze – na uczestników konkursów czekają atrakcyjne nagrody. Będzie można wykazać się wiedzą o Grecji i greckiej kuchni, a ci, którzy lubią przebieranki niech szybko wymyślą strój inspirowany starożytną Grecją. Będą też zadania dla całych rodzin, strefa dla dzieci oraz nauka Zorby.

Warto się dobrze przygotować bo jedną z nagród w konkursach jest pobyt w hotelu w malowniczej greckiej miejscowości Paralia Katerini.

Zabawa rozpocznie się punktualnie o godzinie 16, a już o godzinie 19 na scenie wystąpią Nikos Rusketos, Orfeusz i Angelo Wangelis.

 
305488301_407939471426595_2601959111248257071_n

Sport

Prezes Zagłębia – to było ważne wydarzenie i zaszczyt dla klubu

Wracamy na chwilę do wczorajszej wizyty premiera Mateusza Morawieckiego na terenie Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Szef polskiego rządu był pod ogromnym wrażeniem infrastruktury sportowej i pogratulował juniorom Zagłębia zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski.