×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Ktoś pokocha i podaruje im dom? Czekają w głogowskim schronisku

Lecter, Hugo i Lizak to trzy psiaki, które aktualnie znajdują się w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Głogowie. Wszystkie zostały odłowione na terenie Gminy Kotla i wszystkie z utęsknieniem wypatrują nowego domu.

Władze Gminy Kotla zachęcają do adopcji i zapewnienia dobrych warunków psiakom, które odłowiono na terenie gminy. Samorząd prowadzi kampanię adopcyjną pn. „Podaruj dom… zyskaj przyjaciela!”

W ramach kampanii nowy właściciel psa powinien zgłosić się do Urzędu Gminy w okresie nie dłuższym niż 1 miesiąc po zawarciu umowy adopcyjnej ze schroniskiem, w celu zawarcia umowy rekompensaty. 

Rekompensata wynosi 550 zł i stanowi jednorazowy zwrot kosztów utrzymania psa. Nowy właściciel w terminie 6 miesięcy od podpisania umowy rekompensaty powinien przedstawić faktury i rachunki związane z utrzymaniem adoptowanego psa (zakup karmy; zakup akcesoriów, tj. smycz, obroża, legowisko, miska; zakup budy dla psa, usługi weterynaryjne).

Więcej informacji pod nr tel. 76 8318361 wew. 53.

 
152595F79-3F83-1867-C932-0410FBF51B38
390067926-483B-06B9-A89F-A6D85E604D0E

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.