×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Podniebny Dzień Hutnika na lubińskim lotnisku

Dzisiaj z łezką w oku starsi lubinianie mogli sobie przypomnieć przebojowe koncerty i festyny na lubińskim lotnisku. Po dwóch latach przerwy od imprez masowych znów można było się bawić!


Od wczesnych godzin porannych na lubińskim niebie mogliśmy zaobserwować balony. Latały i obwieszczały wszystkim, że to Podniebny Dzień Hutnika na lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.

Na scenie wystąpiła grupa Midnight Blues, która umilała czas czekającym na przelot samolotem lub szybowcem. Mieszkańcy, którzy pojawili się na lotnisku mogli również spróbować krótkiego lotu balonem dzięki obecności wmieście Balonowej Strony Nieba.

Oprócz tego były też smakołyki, zabawki i strefa dmuchawców dla najmłodszych. A jeśli chcecie jeszcze popatrzeć na majestatyczne balony zapraszamy w sobotę do Głogowa lub w niedzielę do Legnicy.

 

Wybrane dla Ciebie

Spadochroniarze gościli na lubińskim lotnisku (ZDJĘCIA)

Po prawie 20 latach na lotnisko Aeroklubu Zagłębia Miedziowego wróciły skoki ze spadochronem. Dzisiaj po raz pierwszy członkowie AZM-u zaprosili spadochroniarzy. Były też skoki w tandemie.

W poniedziałek będą skakać ze spadochronem!

Aeroklub Zagłębia Miedziowego podpisał umowę na wykonywanie komercyjnych skoków spadochronowych z lubińskiego lotniska. By przetestować wszystkie procedury pierwsze skoki odbędą się już w najbliższy poniedziałek.

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.