×
*** Związek Piłki Ręcznej w Polsce chce, by Lubin był jednym z miast, w którym odbędą się mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet w 2026 r. ***

Praca dla młodych na wakacje w gminie Jerzmanowa

Letnie wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc może już teraz warto pomyśleć o jakimś zarobku. Młodzi mieszkańcy gminy Jerzmanowa będą mogli skorzystać z pracy dorywczej oferowanej przez Gminne Centrum Kultury. Jak wygląda oferta dla chętnych, młodych pracusiów?

Jesteś niepełnoletni i szukasz pracy? Chcesz dorobić do wyjazdu na wakacje lub zarobić swoje pierwsze pieniądze i zdobyć doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do wakacyjnej pracy z GCK! – czytamy w zaproszeniu. Organizatorzy zapraszają młodzież w wieku od 16 do 18 lat.

-Zakres obowiązków obejmuje prace porządkowe i konserwacyjne na terenach obiektów administrowanych przez Gminne Centrum Kultury. W szczególności są to: malowanie ławek, malowanie drewnianych koszy naśmieci, pielenie chwastów na placach zabaw i przy boiskach sportowych, pielenie drzewek i krzewów ozdobnych – zapraszają organizatorzy.

Praca będzie dostępna od 26 czerwca do 7 lipca. O zakwalifikowaniu do udziału w danej części programu decyduje dyrektor GCK, po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej z osobami rekrutującymi lub przeprowadzeniu losowania. Wynagrodzenie to 25 zł/h brutto. Termin składania dokumentów mija 12 czerwca. Wypełnione dokumenty należy dostarczyć osobiście do siedziby administracji Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej, przy ul. Głogowska 7.

Szczegółowe oferty pracy wakacyjnej w gminie Jerzmanowa.

 
praca2

Wybrane dla Ciebie

Sztywny pal Azji zagra w Jerzmanowej! Zapraszamy!

Jeśli szukacie ciekawej propozycji na jesienne wieczory już 22 października zapraszamy do Stodoły w Jerzmanowej na koncert wyjątkowej grupy – Sztywny Pal Azji!

Uczniowie z Gminy Kotla znów ćwiczą na SKS

W zdrowym ciele zdrowy duch – ta zasadę nauczyciele i trenerzy młodzieży szkolnej chcą przekazać swoim podopiecznym. Kolejna grupa dzieci ze szkoły podstawowej w Kotli korzysta z dodatkowych zajęć sportowych po lekcjach.

Muzeum Miedzi zaprasza mieszkańców na spacer z historią

Szykuje się kolejne spotkanie dla miłośników historii regionu. Muzeum Miedzi zaprasza na spacer poświęcony widokom Legnicy w twórczości Theodora Blatterbauera. Spotkanie poprowadzi Konrad Byś, kierownik Działu Historii Muzeum.

Czy twoje dziecko ma problemy w nauce? Niech zrobi test!

Przez pięć dni – od 5 do 10 października dostępny będzie Ogólnopolski Test Dysleksji. Wykonać go może każdy kto ma problemy z nauką – udział jest bezpłatny, wystarczy pobrać aplikację lub zalogować się przez przeglądarkę.

Ukradł słuchawki. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Poznajecie mężczyznę, który jest na zdjęciach z monitoringu? Policja poszukuje go w związku z kradzieżą sprzętu ze sklepu.

Trzeźwy poranek wcale nie był taki trzeźwy

Legnicka drogówka po raz kolejny kontrolowała trzeźwość kierowców jeżdżących po drogach w regionie. Niestety po raz kolejny trafili się tacy, którzy po kilku głębszych wsiadali za kierownicę.