×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Raper z Sierpolu znów nagrywa! Posłuchajcie

Dominik Kearney, pochodzący z Przemkowa raper, nagrał kolejne kawałki. Nie stroni od polityki, problemów życia codziennego i … wojny na Ukrainie. Tym razem towarzyszą mu również Skiba, Piotr Zelt i Wojtek Jabłoński – gitarzysta Kultu.

O Dominiku pisaliśmy już na łamach naszego portalu. To uzdolniony muzyk, radiowiec i… górnik z Zakładów Górniczych Polkowice-Sieroszowice. Kiedy nie jest pod ziemią nagrywa, publikuje, tworzy, a w soboty prowadzi swój autorski program radiowy w radiu internetowym Radiospacja – KilometrPodZiemią. Usłyszeć go możecie o godzinie 17.

Dominik Kearney tworzy od lat. W ostatnich tygodniach światło dzienne ujrzały kolejne, od dawna zapowiadane przez niego numery. Jeden z nich, w którym gościnnie wystąpił Piotr Zelt możecie posłuchać na naszym portalu. Kolejne znajdziecie na kanale Dominika na Youtube. Wprawdzie padają bardzo mocne słowa, ale tematyka – wojna w Ukrainie i śmierć tysięcy niewinnych ludzi właśnie takich słów potrzebuje.

 

Wybrane dla Ciebie

Kilometr pod ziemią wybrzmiewają bity…

Na co dzień pracuje pod ziemią w kopalni Polkowice-Sieroszowice, a kiedy wyjedzie na powierzchnię oddaje się swojej pasji – muzyce. Dominik Kearney, bo o nim mowa, od wielu lat nagrywa, tworzy i publikuje. Jego utwory znajdziecie na YouTube. A do tego jeszcze prowadzi audycję w radiu internetowym Radiospacja – KilometrPodZiemią.