×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

RCS Lubin zaprasza na Sportową Gwiazdkę!

Już we wtorek, 6 grudnia, na obiektach Regionalnego Centrum Sportowego ruszy akcja podhasłem Sportowa Gwiazdka. Dzieci z terenu Lubina będą miały doskonałą okazję do tego by spędzić czas ciekawie i aktywnie!

W ramach aktywnej gwiazdki zaplanowano między innymi zajęcia na ściance wspinaczkowej, zajęcia na kręgielni oraz zajęcia z Akademią Natalii Czerwonki i trening z siatkarzami Cuprum Lubin. Chętni tez spróbują swoich sił na strzelnicy.

Oficjalne rozpoczęcie cyklu zajęć zaplanowano 6 grudnia o godzinie 16.30 na torze lodowym RCS.Będzie ciekawie!Będą konkurencje na lodzie, nagrody niespodzianki i mnóstwo zabawy. Pamiętajcie tylko, że uczestnicy pokrywają koszt wypożyczenia łyżew.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

 
47061

Wybrane dla Ciebie

Kierował autem po dragach. Ale to dopiero początek listy zarzutów

Legniccy mundurowi zatrzymali 33-letniego kierowce Audi. Szybko wyszło na jaw, że wsiadł za kółko po zażyciu narkotyków. Jednak to był dopiero początek jego problemów.

Złodziejskie trio wpadło w ręce policjantów

7,5 roku za kratkami może spędzić 28-latek, który został zatrzymany przez legnickich policjantów po kradzieży. Szybko wyszło na jaw, że to nie pierwszy taki wyskok tego mężczyzny. Jego dwóm kolegom za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Żywa lekcja historii dla uczniów ósmych klas SP 4 w Polkowicach

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego zorganizowało żywą lekcję historii. Tym razem dawni działacze Solidarności odwiedzili uczniów ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

Kierowca karetki winny kolizji. Został pouczony

Pouczeniem dla kierowcy karetki pogotowia ratunkowego zakończyła się dzisiejsza kolizja na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Legnickiej w Lubinie.

Dachowanie na S3. Kierowca i nastoletni pasażer trafili do szpitala

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S3 z Lubina w kierunku Polkowic. Na wysokości Obory, kierowca audi 80 złapał pobocze i wylądował na dachu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do lubińskiego szpitala.

Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O.

Były dyrektor Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie, ks. Grzegorz O. został skazany dzisiaj przez lubiński sąd na karę 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy. Wyrok nie jest prawomocny.