×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Rozbudowa placu zabaw w Rzeczycy zakończona

Dobiegły końca prace związane z remontem i rozbudową placu zabaw przy szkole podstawowej w Rzeczycy w gminie Grębocice. Nowy obiekt wygląda imponująco. Cała inwestycja kosztowała grębocicki samorząd około 300 tys. zł. 

Podczas prac niemal dwukrotnie zwiększono powierzchnię wyremontowanego placu zabaw. W ramach zadania zainstalowano nowe urządzenia sportowe, m.in. przelotnie do wspinaczki, poręcze do podciągania się wraz z linami do wspinaczki, ściankę wspinaczkową, dwie drabinki i jedną zjeżdżalnię bananową. Jest także nowa huśtawka wahadłowa dla dzieci.

Wszystkie nowe elementy wyposażenia placu zabaw znajdują się na bezpiecznej powierzchni wykonanej z kauczuku w kolorystycznej kompozycji.

Nowy plac zabaw cieszy oko zwłaszcza najmłodszych mieszkańców miejscowości. Inwestycja pochłonęła około 300 tys. zł i w całości sfinansowana została ze środków gminy Grębocice.

 
plac1
plac3
plac4
plac5
plac6

Wybrane dla Ciebie

Na osiedlu Kopernika powstanie kolejny plac zabaw

Ogłoszony został przetarg na rozbudowę i modernizację placu zabaw na terenie Miejskiego Przedszkola nr 13 przy Wielkiej Niedźwiedzicy. Obiekt powstanie w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Termin składania ofert upływa 20 sierpnia.