×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Sukces dobroczynnej akcji ph: „Miedziana krew”

Ponad dwieście osób oddało krew w ramach dobroczynnej akcji „Miedziana krew”. Była to już jubileuszowa 15. edycja tego przedsięwzięcia organizowanego przez kibiców piłkarskiego Zagłębia Lubin ze stowarzyszenia „Zagłębia Fanatyków” i grupy OCB – Orange City Boys. 

Akcja trwała cały tydzień – do meczu Zagłębia z Legią Warszawa. Każdy, kto pojawił się w punkcie krwiodawstwa otrzymał za symboliczną złotówkę voucher na ten mecz ufundowany przez miedziowy klub. Akcja zakończyła się sukcesem, bo krew oddało ponad 200 osób, a 13 pacjentów oddało osocze.

Organizatorzy dziękują za wsparcie akcji i liczne przybycie na stadion Zagłębia.

 

Wybrane dla Ciebie

Jubileuszowa akcja kibiców Zagłębia. Miedziana Krew po raz 15!

Jak co roku kibice piłkarskiego KGHM Zagłębia Lubin zapraszają wszystkich do udziału w szczytnej akcji pod hasłem: „Miedziana Krew”. Każdy, kto pojawi się w punkcie krwiodawstwa i odda życiodajny płyn, otrzyma w prezencie bezpłatne zaproszenie na najbliższy mecz Zagłębia z Legią Warszawa.

Kibice Zagłębia zapraszają do akcji. Rusza 14. edycja Miedzianej Krwi!

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, powraca charytatywna akcja pod hasłem: „Miedziana Krew”. Zachęcamy wszystkich do oddawania tego życiodajnego płynu. Każdy otrzyma w nagrodę voucher na mecz Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków.

Sport

Chrobry Głogów w półfinale Orlen Superligi

W trzecim ćwierćfinałowym meczu szczypiorniści Chrobrego Głogów po raz drugi okazali się lepsi od ekipy Azotów Puławy wygrywając we własnej hali 26:24 prowadząc do przerwy 13:11. W półfinale rozgrywek Orlen Superligi, głogowianie zmierzą się z obrońcą mistrzowskiego tytułu – Industrią Kielce. Pierwszy mecz już w sobotę, 20 kwietnia w hali przy Wita Stwosza.

Na sygnale

Ruszyła na czerwonym świetle. Nikomu nic się nie stało

Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło dziś przed południem w okolicach kościoła św. Jana Bosko na lubińskim osiedlu Polne. Kierująca renault, 49-letnia kobieta, wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyła w prawidłowo jadącego kierowcę toyoty. 

Rozmaitości

Posprzątali polkowicką Ścieżkę Zdrowia. Worki pełne śmieci

Zakasali rękawy i uzbrojeni w rękawice ochronne i worki na śmieci wybrali się na teren polkowickiej Ścieżki Zdrowia, by uprzątnąć to, co zostawili po sobie nieodpowiedzialni turyści. Po niespełna dwóch godzinach pracy, uzbierał się całkiem duży stos śmieci.