×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Sukces dobroczynnej akcji ph: „Miedziana krew”

Ponad dwieście osób oddało krew w ramach dobroczynnej akcji „Miedziana krew”. Była to już jubileuszowa 15. edycja tego przedsięwzięcia organizowanego przez kibiców piłkarskiego Zagłębia Lubin ze stowarzyszenia „Zagłębia Fanatyków” i grupy OCB – Orange City Boys. 

Akcja trwała cały tydzień – do meczu Zagłębia z Legią Warszawa. Każdy, kto pojawił się w punkcie krwiodawstwa otrzymał za symboliczną złotówkę voucher na ten mecz ufundowany przez miedziowy klub. Akcja zakończyła się sukcesem, bo krew oddało ponad 200 osób, a 13 pacjentów oddało osocze.

Organizatorzy dziękują za wsparcie akcji i liczne przybycie na stadion Zagłębia.

 

Wybrane dla Ciebie

Jubileuszowa akcja kibiców Zagłębia. Miedziana Krew po raz 15!

Jak co roku kibice piłkarskiego KGHM Zagłębia Lubin zapraszają wszystkich do udziału w szczytnej akcji pod hasłem: „Miedziana Krew”. Każdy, kto pojawi się w punkcie krwiodawstwa i odda życiodajny płyn, otrzyma w prezencie bezpłatne zaproszenie na najbliższy mecz Zagłębia z Legią Warszawa.

Kibice Zagłębia zapraszają do akcji. Rusza 14. edycja Miedzianej Krwi!

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, powraca charytatywna akcja pod hasłem: „Miedziana Krew”. Zachęcamy wszystkich do oddawania tego życiodajnego płynu. Każdy otrzyma w nagrodę voucher na mecz Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków.