×
*** Prawie 11 litrów krwi udało się zebrać w trakcie akcji organizowanej w Gaworzycach ***

W drodze – wernisaż fotografii Macieja Iżyckiego

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wernisaż fotografii ulicznej Macieja Iżyckiego. Wernisaż zaplanowano 7 października, o godzinie 18 w Galerii Sztuki Formaty w Gaworzycach.

Jak zapewniają pracownicy galerii Formaty – na wystawie będziemy mogli obejrzeć piękne fotografie. Zdjęcia są najczęściej czarno-białe, tajemnicze, a nawet… magiczne. Dlatego warto zaplanować piątkowe popołudnie na spotkanie ze sztuką.

– Na wystawie będzie kilkadziesiąt fotografii z szeroko pojętego nurtu fotografii ulicznej. Wiele o wystawie mówi jej tytuł „W drodze – chwile, ludzie, miejsca”. Jest to fotograficzny zapis moich mniejszych i większych podróży, nie zawsze w odległe zakątki kraju i Europy, ale też na ulice Głogowa i okolicznych miejscowości – zachęca Maciej Iżycki.

 
maciej_izycki

Wybrane dla Ciebie

Szukasz pomysłu na weekend? Muzeum w Głogowie zaprasza

Zbliżający się weekend zapowiada się naprawdę upalnie. Jeśli nie macie w planach wylegiwania się nad wodą i szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie czasu wolnego, to zapraszamy do Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Sport

Pobiegną w rocznicę pacyfikacji ZG Rudna ku pamięci ks. Gniatczyka

W najbliższą sobotę, 16 grudnia, odbędzie się doroczny Bieg im. ks. Jerzego Gniatczyka. Będzie to już siódma edycja tego wydarzenia, które odbędzie się w rocznicę pacyfikacji kopalni ZG Rudna. Honorowy patronat nad biegiem objęli burmistrz Polkowic, Łukasz Puźniecki oraz prezes spółki KGHM, Tomasz Zdzikot.