×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Weź udział w tworzeniu kalendarza Gminy Grębocice

Gmina Grębocice zaprasza wszystkich wielbicieli fotografii do udziału w konkursie „Gmina Grębocice w obiektywie”. W ramach konkursu oceniane będą nadesłane fotografie terenów gminy, a 12 najpiękniejszych trafi do kalendarza.

WAŻNE! Do konkursu można zgłaszać zdjęcia, które przedstawiają architekturę, budynki, ciekawe pejzaże, krajobrazy, imprezy gminne – jednym słowem wszystko co wam się skojarzy z gminą. Ważne, aby zdjęcie było wykonane na terenie Gminy Grębocice. Mile widziane również zdjęcia, które pokazują pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę.

Na wasze fotografie organizatorzy czekają do 15 października. Autorzy 12 najlepszych fotografii zostaną nagrodzeni. Konkursowe zdjęcia będą również zdobić gminny kalendarz na 2023 rok. Każdy z uczestników do konkursu może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia lub zdjęć. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Grębocice, udział w konkursie jest bezpłatny. Swoje prace należy wysłać mailem – [email protected] oraz [email protected].

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej gminy.

 
konkurs-fotograficzny-2022

Wybrane dla Ciebie

Matematyka w wierszykach – poznaliśmy zwycięzców konkursu

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Grębocicach nie tylko potrafia pięknie deklamować, alei matematyka w najprostszej swojej formie nie jest im obca.

Sport

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.