×
*** Ponad 20 jednostek PSP i OSP z powiatów polkowickiego i głogowskiego walczyło z pożarem kamienicy w centrum Przemkowa ***

Zapraszamy do udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody!

Stowarzyszenie Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego zaprasza do udziału w konkursie pt. „Najciekawsza praca związana z tematyką ruchu niepodległościowego w Zagłębiu Miedziowym w latach 1980-1989”.

Celem konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych i rozbudzenie wśród młodzieży zainteresowania historią regionu Zagłębia Miedziowego. Konkurs adresowany jest do młodzieży szkolnej zamieszkującej region Zagłębia Miedziowego. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę, która powinna być przygotowana samodzielnie przez uczestnika konkursu. Praca musi być wykonana w języku polskim i może mieć dowolną formę, np. reportażu, pracy plastycznej, fotograficznej.

Praca autorska może być dostarczona w formie wydruku lub na nośnikach danych na adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 7, 59-300 Lubin, z dopiskiem „konkurs” lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] wraz z podaniem danych kontaktowych.

Prace zostaną ocenione przez komisję konkursową. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, a laureatom, którzy zajęli miejsca 1-5 zostaną przyznane nagrody rzeczowe. Komisja konkursowa powiadomi laureatów o zajętych miejscach w terminie do dnia 15 października 2022r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU, NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY !!!

MATERIAŁ SPONSOROWANY

 
pasek

Wybrane dla Ciebie

KGHM szuka nowego wiceprezesa odpowiedzialnego za finanse spółki

Po wczorajszym odwołaniu ze stanowiska Andrzeja Kensboka, spółka KGHM ogłosiła konkurs na wiceprezesa ds. finansowych. Kandydaci mogą przesyłać swoje CV do 20 grudnia. Dzień później Rada Nadzorcza przesłucha kandydatów. Nowego wiceprezesa być może poznamy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Ambasador Polski już po raz czwarty. KGHM nagrodzi wybitne postaci

Wystartowała czwarta edycja prestiżowego plebiscytu: „Ambasador Polski” organizowanego przez spółkę KGHM Polska Miedź S.A. Celem konkursu jest wybór osób, które swoim działaniem, pracą zawodową, postawą, zachowaniem i aktywnością społeczną budzą podziw i szacunek. Wzorem poprzednich lat, tytuł „Ambasadora Polski” przyznany zostanie w kilku kategoriach.

Dwa wakaty w zarządzie KGHM. Konkurs na wiceprezesów ogłoszony

Spółka KGHM poszukuje nowych wiceprezesów do spraw aktywów zagranicznych i do spraw rozwoju. Ma to związek z rezygnacją dotychczasowych członków zarządu Polskiej Miedzi: Pawła Gruzy i Adama Bugajczuka. Kandydaci mogą przesyłać swoje CV do siedziby spółki do 29 sierpnia.

Kompetentny świat – wygraj wyjazd do Doliny Krzemowej!

Wyjątkowy konkurs dla uczniów swoich szkół patronackich przygotowała spółka KGHM Polska Miedź. Wystarczy nakręcić krótki filmik o sobie, swoich pasjach, przeżyciach. Na zwycięzców czeka nie lada nagroda – tygodniowy pobyt w Dolinie Krzemowej w Stanach Zjednoczonych.

Konkurs na wzorową pasiekę na terenie gminy Polkowice

Władze Polkowic ogłosiły konkurs na „Wzorową pasiekę gminy Polkowice”. Pula nagród wynosi 6 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 czerwca. – Warto wspierać każdą inicjatywę, która promuje ekologiczne rolnictwo, a przez to ochronę pszczół – mówi burmistrz Łukasz Puźniecki. 

Zaprojektuj nową koszulkę meczową Zagłębia Lubin

Z wypiekami na twarzy kibice Zagłębia Lubin śledzić będą wydarzenia na boisku w ostatnich dwóch kolejkach. Od postawy Miedziowych w meczu z Rakowem i Lechem oraz od wyników, zwłaszcza Wisły Kraków, Śląska Wrocław, Jagiellonii i Stali Mielec, zależeć będzie ich przyszłość w ekstraklasie.

Sport

Skrzyżują rękawice w memoriale Wiesława Niemkiewicza

Już jutro, w sobotę, 10 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy Szpakowej w Lubinie odbędzie się memoriał pamięci Wiesława Niemkiewicza. Ten wyjątkowy turniej pięściarski organizowany jest przez Stowarzyszenie Boks Lubin. Patronat objął starosta lubiński, Paweł Kleszcz.