×
*** Otwarto nową drogę łączącą Osiek i Chróstnik *** Derby Chrobrego z Miedzią zakończyły się bezbramkowym remisem *** Minister Krzysztof Kubów wizytował inwestycje w gminach Przemków i Chocianów ***

Znajdą się śmiałkowie? Ruszyły zapisy na KotlaActiv Forest Run

Piękne leśne tereny, specjalnie przygotowane dla biegaczy przeszkody, zdrowa rywalizacja i doskonała zabawa na sportowo – ruszyły zapisy n KotlaActiv Forest Run 2021. 

Pierwszy bieg „KotlActive – Forest Run” zorganizowano 6 maja 2018 roku na terenach leśnych koło Głogówka. Na starcie stawiło się 200 uczestników, który pokonywali wybrana trasę. Z roku na rok chętnych przybywa, a przed nami 4. Bieg Katorżniczy „KotlActive Forest Run” 2021! Zapraszamy już 12 września!

Łatwo nie będzie! Organizatorzy nie dość, że przygotowali kilka utrudnień na wyznaczonych trasach (możecie liczyć na wspinaczkę po linie czy drewniane ściany) to dodatkowo biegną one przez tereny z naturalnymi przeszkodami takimi jak rowy, stawy czy glinianki.

W tym roku przygotowano trzy trasy do wyboru:

– 14 km – z około 30 przeszkodami do pokonania
–  8 km – z około 20 przeszkodami do pokonania
–  3 km – z około 10 przeszkodami do pokonania.

Każdorazowo trasa biegu rozpoczyna się i kończy na obiekcie sportowym w Kotli.

Zapisy trwają do 12 sierpnia. Można się zgłosić do biegu na stronie sts-timing.pl

Organizatorami wydarzenia są Gmina Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli przy wsparciu Nadleśnictwa Głogów.

 
KotlActive plakat

Wybrane dla Ciebie

Katorga na biegu KotlActiv Forest Run! Zobaczcie zdjęcia!

Tak jak zapowiadaliśmy – była woda, dużo błota, ciężary do przeniesienia i kilometry do pokonania. Nie zabrakło opon, lin, na które trzeba było się wspiąć i pionowej ściany, która zweryfikowała kondycję wielu zawodników i zawodniczek.

Śmiałkowie powalczą o podium. To będzie katorga!

Nowe przeszkody, dużo błota, zarośnięte stawy do przepłynięcia, 14 kilometrów trasy przygotowanej tak by zdecydowanie utrudnić, a nie ułatwić bieg – już w najbliższą niedzielę zapraszamy na 4. Bieg Katorżniczy „KotlActive Forest Run” 2021. Impreza organizowana przez Gminę Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli przy wsparciu Nadleśnictwa Głogów co roku zyskuje coraz większe […]