×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Gmina Gaworzyce

Dożynki gminne w zabytkowym pałacu w Dalkowie (ZDJĘCIA)

Piękne wieńce, pachnące bochny chleba upieczone z ziaren zebranych na polach, muzyka i pyszności na stołach – tak można podsumować dożynki Gminy Gaworzyce, które w tym roku zorganizowano w zabytkowym pałacu w Dalkowie.

Pyszne żeberka dały im przepustkę do finału Bitwy Regionów!

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kłobuczynie zmierzą się z najlepszymi w Bitwie Regionów. Do finału, w którym reprezentować będą Dolny Śląsk, dostały się dzięki swoim przepysznym żeberkom po polkowicku z mamałygą na mocianinie.

Nielegalne wysypisko w gminie Gaworzyce? Dwie osoby aresztowane

Prokuratura Rejonowa w Głogowie prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego gromadzenia odpadów, które mogą być niebezpieczne. W tej sprawie zatrzymano dwie osoby, które decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. 

1 2 3 14