×
*** Koronawirus storpedował rozegranie derbowego pojedynku w ekstraklasie piłkarzy ręcznych. Przypadki COVID-19 wykryto w zespole Chrobrego Głogów *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin z przytupem rozpoczęli świętowanie jubileuszu klubu. Na własnym stadionie pokonali Jagiellonię 3:0 ***

Gmina Gaworzyce

Kolejna doba bez przypadków śmiertelnych przez COVID

Nieznacznie spadła liczba zachorowań na koronawirusa w ciągu ostatniej doby. W całym kraju odnotowano 6 170 nowych przypadków. Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 28 osób. W województwie dolnośląskim zachorowało w tym czasie 449 osób.

U nas bez zmian. Zaostrzenie obostrzeń w kolejnych województwach

Na dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił kolejne decyzje dotyczące pandemii koronawirusa. Niestety, ze względu na wzrost zachorowań i coraz większą liczbę pacjentów zakażonych w szpitalach wprowadzono zaostrzenie ograniczeń w kolejnych województwach.

Koronawirus. W zagłębiu miedziowym sytuacja stabilna

12 142 – o tylu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało Ministerstwo Zdrowia. W zagłebiu miedziowym sytuacja jest stabilna W ciągu ostatniej doby nie odnotowano żadnego zgonu w związku z COVID-19.

1 2 3 10