×
*** Druga tura wyborów samorządowych za nami *** Wygrali: Krystian Kosztyła w Ścinawie, Wiesław Wabik w Polkowicach i Maciej Kupaj w Legnicy ***

Gmina Lubin

Zmiany w organizacji ruchu w Kłopotowie

Ruszyła przebudowa drogi gminnej w Kłopotowie w Gminie Lubin. W związku z tym mieszkańcy muszą liczyć się z czasowymi utrudnieniami na trasie. Remontowany odcinek zostanie od dzisiaj wyłączony z ruchu, zmieni się również trasa linii autobusowej nr 4 Lubińskich Przewozów Pasażerskich.

Trwa nabór do Klubu Dziecięcego w Krzeczynie Wielkim

Do 30 kwietnia prowadzony jest nabór do Klubu Dziecięcego w Krzeczynie Wielkim. Rodzice ubiegający się o miejsce dla dziecka w klubie zobowiązani są do złożenia u kierownika placówki kompletnych, prawidłowo wypełnionych dokumentów.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza dzieciaki na wakacje!

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne szaleństwo. Szykują się naprawdę ciekawe wyjazdy i krajoznawcze wycieczki. Warto przemyśleć i już wcześniej zaplanować dobrą zabawę na letnie dni.

Tadeusz Kielan z poparciem ponad 67 proc. głosujących!

Nie będzie zmiany w Gminie Lubin. Wójtem w nadchodzącej kadencji będzie Tadeusz Kielan. Uzyskał on poparcie 67,54 proc. głosujących. W radzie gminy większość wywalczyli również kandydaci z Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusza Kielana, którzy zdobyli 10 z 15 mandatów w radzie gminy.

1 2 3 85