×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Gmina Radwanice

Impreza na medal! Pierwszy Duathlon w Radwanicach za nami

Blisko trzystu zawodników stawiło się na starcie pierwszej edycji Duathlonu w Radwanicach. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: Classic i Sprint. Trasa biegowa wiodła alejkami urokliwego parku, natomiast rowerowa – po malowniczej okolicy Wzgórz Dalkowskich.

Bogu na chwałę, ludziom na pożytek. Pomnik św. Floriana w Radwanicach

Najważniejszym wydarzeniem tegorocznej majówki w gminie Radwanice było uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika św. Floriana – patrona strażaków. To dar władz gminy i samych mieszkańców dla strażaków ochotników, którzy poświęcają swoje zdrowie i życie dla ratowania innych.

Gmina Radwanice rozbuduje sieć ścieżek rowerowych

Wiele samorządów inwestuje w rozbudowę swojej bazy turystycznej by przyciągnąć mieszkańców regionu. Jednym z nich jest Gmina Radwanice, która w najbliższych miesiącach planuje rozbudowę sieci ścieżek rowerowych.

Kultowy „maluch” odnaleziony w gminie Żukowice

Pięć lat więzienia grozi pewnemu 26-latkowi, który kupił skradzionego fiata 126p. Jak się okazało, mężczyzna ukrywał ten kultowy już dziś samochód przez prawie rok, zanim odnaleźli go policjanci. Sprawca odpowie jeszcze za kolejne podobne przestępstwa.

1 2 3 13