×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Gmina Radwanice

Czeki dla przedsiębiorców z powiatu polkowickiego

Kilkunastu początkujących przedsiębiorców z powiatu polkowickiego odebrało symboliczne czeki na rozwój swojej działalności gospodarczej. Na co dziś głównie stawiają? Budownictwo, projektowanie i grafika oraz zakłady fryzjerskie i studia kosmetyczne.

Najlepsze inicjatywy sołeckie powiatu polkowickiego nagrodzone

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Polkowickiego, starosta Kamil Ciupak, wręczył nagrody w najstarszym konkursie na najlepsze inicjatywy sołeckie. Łącznie przyznano sześć nagród i dodatkowo wyróżniono cztery miejscowości. – Od lat ten konkurs utwierdza mnie w przekonaniu, że nasze lokalne społeczności są kreatywne i gospodarne – podsumował starosta polkowicki, Kamil Ciupak.

Spacer po Wzgórzach Dalkowskich lub przejażdżka rowerem nową trasą

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia, odbędzie się już 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji aktywnie włączają się także władze powiatu polkowickiego. Starosta Kamil Ciupak i wicestarosta Jan Wojtowicz ogłosili w sieci swoje aukcje. Co można wylicytować? 

1 2 3 24