×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Gmina Radwanice

Złodzieje na gościnnych występach w Przemkowie. Splądrowali mieszkanie

Policjanci z Polkowic zatrzymali dwóch sprawców włamania do jednego z mieszkań w Przemkowie. Mężczyźni wynieśli z domu telefony komórkowe i sporą gotówkę. Obaj dokonali kolejnego włamania do znajdującego się nieopodal pomieszczenia gospodarczego. Jak się później okazało, na swoim koncie mieli jeszcze wiele innych podobnych przestępstw.

Grębocice połączą się z powiatem ścieżką rowerową

Projekt budowy ścieżek rowerowych w gminie Grębocice nabiera realnego kształtu. Wczoraj w tej sprawie spotkali się wójt Roman Jabłoński i wicestarosta powiatu polkowickiego, Jan Wojtowicz. Podczas rozmów szczegółowo omówiono plan budowy rowerowej trasy z Grębocic w kierunku Żukowa.

W czwartek ogłoszą nowe obostrzenia? Co ze świętami?

Wszystko wskazuje na to, że w czwartek przedstawiciele rządu ogłoszą nowe obostrzenia, które mogą zacząć obowiązywać już od najbliższego poniedziałku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że planowane jest między innymi zamknięcie sklepów budowlanych i odzieżowych. Ale to dopiero początek zmian.

Przedsiębiorcy mogą wystąpić o zwolnienie ze składek

Przedsiębiorcy z kilkudziesięciu branż mogą wystąpić o zwolnienie z opłacania składek za luty 2021 r. Będą też mogli skorzystać ze świadczenia postojowego maksymalnie trzykrotnie. Rozszerzone formy wsparcia dla przedsiębiorców poszkodowanych w wyniku pandemii koronawirusa weszły w życie z początkiem marca.

1 2 3 11