×
*** Burmistrz Chocianowa został zatrzymany przez policję po tym jak spowodował kolizję. Był agresywny, ubliżał policjantom i domagał się odstąpienia od dalszych czynności ***

KGHM

Pisklaki sokoła wędrownego z HM Głogów i ZWR już mają imiona

Luna, Uncja, Rudna, Flotka, Miedziak i Flotek – takie imiona sokołom wędrownym nadali pracownicy Huty Miedzi Głogów oraz Zakładów Wzbogacania Rud. Przypomnijmy, że ptaki zagnieździły się na kominie HM Głogów oraz na platformie budynku ZWR w Polkowicach.

O nowoczesnym górnictwie, technologiach i cyfrowej przyszłości

Dyrektorzy naczelni oddziałów górniczych spółki KGHM, przedstawiciele Centrali KGHM, szkół patronackich programu „Kompetentni w branży” i środowiska naukowego, stawiali sobie nadrzędne pytanie: czym jest dzisiaj nowoczesne górnictwo, czy specjalistyczne maszyny i urządzenia są w stanie wyprzeć człowieka, siłę jego rąk oraz umiejętności, kwalifikacji i kompetencji.

Zaproszenie na kolejną edycję turnieju piłkarskiego KGHM CUP

Wraz z piłkarskim klubem Zagłębiem Lubin, zapraszamy do kibicowania na dorocznym turnieju piłkarskim KGHM. Zawody odbędą się 1 czerwca na obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Do walki o trofeum staną chłopcy roczników U-8 oraz U-9. Będzie to już IX edycja międzynarodowego turnieju KGHM CUP.  Z roku na rok turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie […]

Współpraca KGHM z Agencją Rozwoju Przemysłu w obszarze OZE

Spółka KGHM będzie współpracować z Agencją Rozwoju Przemysłu w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii oraz wsparcia transformacji energetycznej. List intencyjny w tej sprawie podpisali prezesi Polskiej Miedzi z przedstawicielami Agencji.

1 2 3 44