×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

KGHM

Spółka KGHM przejęła kolejne instalacje fotowoltaiczne

Spółka KGHM Polska Miedź S.A. poczyniła kolejny mocny krok w umocnieniu swojej pozycji na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Miedziowy gigant sfinalizował swój debiut transakcyjny w zakresie OZE przejmując siedem kolejnych farm fotowoltaicznych. Pod kontrolą Polskiej Miedzi znalazł się kompletny portfel elektrowni słonecznych o mocy blisko 50 MW.

Władze gminy Rudna pytają KGHM o sytuację hydrologiczną

W świetle pojawiających się w przestrzeni publicznej informacji medialnych o możliwości zalewania przez wody podziemne kopalni Polkowice – Sieroszowice, co może stanowić zagrożenie dla zbiornika „Żelazny Most”, wójt gminy Rudna wystosował do władz Polskiej Miedzi prośbę o wyjaśnienie całej sytuacji.

Kim są nowi członkowie Rady Nadzorczej KGHM?

Podczas wczorajszego Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Akcjonariuszy, wybrano siedmiu nowych członków Rady Nadzorczej KGHM. Na uwagę, w szczególności zasługują dwa nazwiska. Zbigniew Bryja to naukowiec i doświadczony menedżer, silnie związany już w przeszłości z Polską Miedzią. Profesor Marian Noga to z kolei wybitny ekonomista, znany z medialnych wystąpień i komentarzy.

Pączek ze szlachetnym nadzieniem – ruszyła szczytna akcja KGHM

Dziś na stołach królują pączki a skoro tak, w oddziałach spółki KGHM będzie dzisiaj pachniało samymi słodkościami. Tradycyjnie w tłusty czwartek wolontariusze i pracownicy miedziowej spółki, od samego rana będą sprzedawać załodze pączki i faworki. Wszystko w szczytnym celu dla wsparcia dwójki ciężko chorych dzieciaków.

1 2 3 41