×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

KGHM

Próbki powietrza, gleby i wód, czyli Mobilne Laboratorium Środowiskowe

Na dziedzińcu Centrali KGHM zademonstrowano dzisiaj mobilne laboratorium środowiskowe do prowadzenia badań i pomiarów zanieczyszczenia powietrza, gleb i wód powierzchniowych. Operatorem całego przedsięwzięcia jest Centrum Badań Jakości, spółka Grupy KGHM. Najważniejszymi elementami mobilnego laboratorium są: dron do wykonywania pomiarów i pobierania próbek oraz specjalistyczny samochód z całym „centrum dowodzenia” i sprzętem służącym do odczytu pomiarów.

Charytatywna akcja w tłusty czwartek. Kupując pączki pomogą dzieciom

W oddziałach spółki KGHM trwa słodka akcja #PaczekZeSzlachetnymNadzieniem tradycyjnie zorganizowana przez Wolontariat KGHM. Każdy z pracowników kupując pączka za symboliczną kwotę, „dorzuca” się tym samym do szczytnego celu, jakim jest pomoc małym dzieciom.

Rok pełen zacnych jubileuszy w KGHM. Na co pozwoli pandemia?

To będzie wyjątkowy rok w spółce KGHM i w całej Grupie. Rok pełen okrągłych rocznic, zacnych jubileuszy, nagród i wyróżnień pracowniczych. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście 60-lecie spółki KGHM Polska Miedź S.A. Choć czasy nadal mamy niespokojne, to jednak władze Polskiej Miedzi planują szereg wydarzeń i uroczystości. Z ogłoszeniem szczegółów, spółka na razie się […]

Zmiany na kierowniczych stanowiskach w kopalniach

Od dzisiaj trzy oddziały górnicze spółki KGHM mają nowych dyrektorów. Zmiany na najwyższym szczeblu zarządzającym nastąpiły w kopalniach ZG Lubin, ZG Rudna oraz ZG Polkowice-Sieroszowice. Każdy z powołanych nowych dyrektorów naczelnych ma odpowiednią wiedzę, wystarczające kompetencje i umiejętności oraz długoletni staż pracy.