×
*** Wielkie liczenie pieniędzy wpłaconych na walkę z sepsą trwa. W sieci można jeszcze licytować wystawione przedmioty ***

KGHM

Programiści, informatycy, graficy stanęli w szranki – Hackathon KGHM

Zarząd spółki KGHM nagrodził i wyróżnił laureatów hackathon CuValley Hack. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia, które przyciągnęło w tym roku rekordową liczbę uczestników. Imprezę wspólnie przygotowali i zorganizowali KGHM Polska Miedź S.A. oraz KGHM Centrum Analityki. 

Dwa śmigłowce KGHM atrakcją Muzeum Ratownictwa w Krakowie

O niecodzienne i niezwykle eksponaty wzbogaciło się Muzeum Ratownictwa w Krakowie. Do instytucji trafiły właśnie dwa śmigłowce należące do spółki KGHM. Obie maszyny jeszcze do niedawna były na wyposażeniu Zakładu Hydrotechnicznego – oddziału KGHM.

Huta Miedzi II świętuje 45 lat swojej działalności

45 lat temu – dokładnie 9 stycznia 1978 roku – uruchomiono Hutę Miedzi Głogów II. Rozpoczęcie działalności nowego oddziału KGHM obwieścił pierwszy spust miedzi blister z pieca zawiesinowego.

Tłumy wzięły udział w Noworocznym Marszobiegu dla hospicjum

Setki ludzi stawiło się dziś w słoneczne popołudnie, by wziąć udział w jubileuszowym XX Marszobiegu Noworocznym. Cel imprezy był szczytny, bo całkowity dochód z wpisowego zasili konto Fundacji Głogowskie Hospicjum. Głównym mecenasem Marszobiegu była spółka KGHM Polska Miedź S.A., a patronat sprawował prezydent Głogowa, Rafael Rokaszewicz.

1 2 3 25