×
*** Lubiński sąd rejonowy podtrzymał decyzję w sprawie umorzenia przez szczecińską prokuraturę postępowania dotyczącego mataczenia przez policjantów w sprawie śmierci Bartosza Sokołowskiego ***

KGHM

Dzięki Fundacji KGHM dzieciaki pojadą na zieloną szkołę

Spółka KGHM Polska Miedź S.A. przekaże ponad milion złotych na letni wypoczynek dla dzieci z zagłębia miedziowego. Część środków zostanie wykorzystana także na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla seniorów.

Przy kopalni ZG Rudna polała się krew. Górnicy oddali 15 litrów!

Blisko 15 litrów krwi udało się zebrać podczas akcji ph: „Podaruj życie” zorganizowanej przez Wolontariat KGHM. Specjalny krwiobus stanął przy Zakładach Górniczych Rudna. Krew oddały 33 osoby. Kolejne tego typu akcje zbiórki krwi planowane są już w najbliższym czasie w Legnicy i Głogowie.

Wielki festyn rodzinny związkowców Solidarności ZG Rudna

Członkowie NSZZ Solidarność O/ZG Rudna wraz z rodzinami świętowali wspólny czas na festynie w Centrum Piknikowym w Polkowicach. Organizatorzy przygotowali dla swoich najbliższych wiele atrakcji i niespodzianek z nagrodami. Zabawa była przednia.

Zbiórka krwi „Podaruj życie” przy kopalni ZG Rudna

Za tydzień, w środę, 31 maja, przy Zakładach Górniczych Rudna w Polkowicach, odbędzie się górnicza zbiórka krwi pod hasłem: „Podaruj życie”. Zgłoszenia do udziału w tej szczytnej akcji przyjmowane są na [email protected]. KGHM planuje już kolejne miejsca zbiórek krwi w tym roku: w Głogowie i Legnicy. Akcja prowadzona jest wspólnie z lubińskim oddziałem terenowym Centrum […]

1 2 3 30